Známa tvár varuje Čaputovú! Čakajte na Slovensku občianske nepokoje!

Spisovateľ Jozef Banáš vo svojom videu varuje, že na Slovensku môžu vzniknúť občianske nepokoje, pretože prezidentka odmieta referendum o predčasných voľbách.

„Úprimne povedané, nikdy by som si nebol pomyslel, že 33 rokov po páde starého režimu, budeme riešiť otázky chudoby, geometrického zvyšovania cien, inflácie…“ hovorí Banáš.

Banáš varuje prezidentku, že keďže odmieta referendum, môže čakať občianske nepokoje.

„presne ako vravíte, títo paraziti, ktorí zapredali vlastné zadky aj s národom, vyrábajú ,,umelé,, krìzy na rozvrátenie a zničenie ekonomiky, životn.ùrovne, spoločnosti, národa, rodín a priatelstiev“ píše Aťa.

„A na malé Slovensko je tých krýs až až…! Nejako sa nám tu počas pandémie premnožili…! Zrejme je to pre ne živná pôda …!“ píše Michal.

„Pán Banáš. Vďaka, hluchým, slepým, a tupym tu máme to, čo zvolili. Najhoršiu vládu aká tu za tých 33 rokov bola. Píšte aj naďalej, lebo tento národ si neváži sám seba…..“ píše Vlado.

„Je to naozaj zvláštne, ako veľmi boli naivní vtedajší „revolucionári“. Ako veľmi im chýbala vízia budúcnosti. Ako nevedeli rozpoznať záludnosť tých, ktorí si už brúsili zuby na „slobodu“, kedy budú môcť naplno rozvíjať svoje zámery. Ako veľmi sa spoľahli na lídrov západnej Európy, ako nepochopili, že nikto nikomu nič nedá zadarmo a nechali sa očariť atď. Po rokoch vidíme dôsledok tejto „slobody“. Áno – Karel Kryl to neuniesol, videl čo sa deje a musel v duši plakať a pochopil. Preto sa radšej z tohto sveta pobral…..“ píše Vlasťa.

One Reply to “Známa tvár varuje Čaputovú! Čakajte na Slovensku občianske nepokoje!”

  1. No ak to vraví už aj tento pán, tak asi na tom niečo pravdy bude!!! Ľudia by sa mohli už konečne spamätať. A mali by začať myslieť. Treba opäť voliť strany ako sú Smer SD, Vlasť, Republika, SNS, ĽSNS!!! Inak nečakajte, že sa niečo môže zmeniť a k tomu ešte k lepšiemu. Ak budete voliť tak ako ste volili naposledy, tak potom neplačte, že neviete dôstojne žiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *