Japonský profesor varuje pred rakovinotvornou génovou sekvenciou v kovidových vakcínach

V posledných mesiacoch sa vo veľkom rozsahu zaznamenala kontaminácia vakcín Covid-19 plazmidmi. Japonský profesor Murakami nastolil otázku, že vo vakcínach sa našla sekvencia génu SV40.

Predpokladá sa, že ide o „promótor“ rakovinových vírusov – uľahčuje im prenikanie do ľudských buniek. Táto sekvencia vôbec nie je potrebná na výrobu mRNA vakcín. Výrobcovia vakcín pri ich schvaľovaní neoznámili ich použitie.

Od roku 2021 trpí mnoho ľudí rakovinou, často rôznymi druhmi rakoviny súčasne, alebo turbo rakovinou, chorobami, ktoré postupujú obzvlášť rýchlo.

Oficiálne to nemá s ničím súvis; mainstreamové médiá to tiež radi zvaľujú na „klimatické zmeny“. V skutočnosti existuje dôvod domnievať sa, že s tým môže mať niečo spoločné rozšírený génový experiment nazývaný „očkovanie“.

Podozrenie podporujú zistenia profesora Murakamiho z Tokijskej vedeckej univerzity. Prezentácia bola zverejnená na Twitteri a odvtedy bola zobrazená 3,2 milióna krát.

Murakami porovnal takzvanú „plazmidovú mapu“, ktorú spoločnosť Pfizer predložila agentúre EMA, s tým, čo sa vo vakcíne skutočne našlo. Rozdiely boli významné. Murakami si všimol najmä to, že vakcína, ktorú skúmal, obsahovala sekvenciu SV40.

SV40 (simian virus 40) je opičí vírus nazývaný macaca mulatta polyomavirus 1. Tento vírus môže infikovať opice a ľudí. Za určitých podmienok vírus sám spôsobuje nádory.

SV40 sa používa alebo skúma ako vírusový vektor vo virológii a génovej terapii.

SV40 je schopný viacnásobnej reaktivácie (MR). MR je proces, pri ktorom dva alebo viac inak smrteľne poškodených vírusových genómov interaguje v infikovanej bunke a vytvára životaschopný vírusový genóm.

SV40 bol objavený v 60. rokoch 20. storočia. V tom čase tiež vypukol škandál, keď sa zistilo, že vakcíny proti detskej obrne vyrobené v rokoch 1955 až 1961 sú kontaminované SV40.

Objavili sa špekulácie, že táto kontaminácia bola príčinou rakoviny u očkovaných ľudí. Dodnes o tom neexistuje jednoznačný dôkaz, ale veda to za určitých okolností považuje za možné.

Informácie zverejnené na Twitteri hovoria o tom, že SV40 bol pri schvaľovaní vakcíny „skrytý“ pred EMA. Keďže vakcíny nekontroloval nikto iný ako výrobca, nebolo možné odhaliť takéto nezrovnalosti.

Doteraz nie je zrejmý ani záujem štátnych orgánov objasniť tento škandál.

Výskum odhalil plazmidové mapy, ako je vidieť v dokumente s názvom: „Sekvenovanie bivalentných mRNA vakcín Moderna a Pfizer odhalilo nanogramové až mikrogramové množstvá dsDNA expresného vektora na dávku“ (Kevin McKernan, Yvonne Helbert, Liam T. Kane, Stephen McLaughlin).

V tejto štúdii sa preukázala vysoká miera kontaminácie vakcín DNA. V tej istej štúdii sa preukázala aj kontaminácia vakcín baktériami E. coli – teraz sa ukázalo, že tieto baktérie sú neporušené a môžu sa množiť.

Databáza súvisiacej štúdie je voľne dostupná a môžu ju skontrolovať ľudia s príslušnými odbornými znalosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *