Pozrite sa, čo píšu vo svete o našej vláde: To už chce prácu psychiatrov!

Vládna kríza medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom vyvrcholila dnes, kedy Sulík a jeho ministri z SaS podali demisiu. Ich boj bol únavný pre každého občana.

Komentátori mimo Slovenska si pekne zgustli na slovenskej vládnej kríze.

„Analýza slovenskej politiky už dávno nie je určená politológom a sociológom, ale psychológom, a čoraz viac aj psychiatrom,“ myslí si hlavný analytik Hospodárskych novín.

Ak sa v Česku už trochu hanbia za to, že doposiaľ najväčším škandálom koalície bolo stretávanie sa s lobistom, „Slováci by pri pohľade zvonku na svoju krajinu museli chodiť príslovečnými kanálmi,“ myslí si Martin Ehl.

„Sám Matovič, okolo ktorého sa všetko deje, bol na dovolenke v Španielsku a vyhlásenia dával na Facebooku,“ komentuje Český rozhlas.

„Ha,Ha,Ha. Rakovina nastúpi tam, kde sú už nádory zhubné. Po nej už len si svoje berie smrť. Slovensko je už za pol cestou zhubnej rakoviny. Či sa to niekomu páči alebo nie. Hlavne, že mame najlepšiu vládu akú Slovensko doposiaľ malo.“ píše Jozef v diskusii.

„Tito vladni cinitelia su skutocne na posmech celemu svetu.Uz aj cesi nas ohovaraju akych cudakov mame vo vlade hradnou pocnuc. No neviem akych lekarov by potrebovali,lebo na nich asi ani nie su specializacie a psychiatri no neviem?“ pýta sa Miro.

„Páni prezidentka by si mala prečítať zahraničné médiá snáď by už konečne pochopila čo má robiť…. ale nemusí USA stačí české tie sú bližšie a majú pravdu….“ píše Emília.

One Reply to “Pozrite sa, čo píšu vo svete o našej vláde: To už chce prácu psychiatrov!”

  1. Vláda je obrazom občanov Slovenska. A túto vládu nám do parlamentu doviedli modré trubky, voliči pravice. Ak sa Slovenský národ nespamätá a nebude v ďalších voľbách voliť ĽSNS, SMER SD, SNS, VLASŤ, REPUBLIKA, tak potom nech si nesťažuje. Je to jeho voľba, ich rozhodnutie. A každá voľba a rozhodnutie, má svoje následky!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *