15 rokov stará predpoveď moslimského poslanca: „Britský parlament sa stane islamským“

Minule som tu v súvislosti s korunováciou Karola III. poznamenal, že práve za tohto panovníka sa dokončí islamizácia Veľkej Británie, pretože predpokladám, že Karol III. je ten, kto by mal, ak bude žiť tak dlho ako jeho matka, odovzdať krajinu moslimom.

Všetky údaje tomu nasvedčujú – od veľmi rýchlo rastúceho počtu moslimov v krajine, cez rastúci počet miest s moslimskými starostami – vrátane starostu Londýna – až po súčasného premiéra Škótska.

Prebiehajúca islamizácia európskych krajín je nepochybne plánovaná a riadená a kvóty, ktoré nedávno schválila EÚ, majú zabezpečiť, aby sa tomuto procesu nevyhla žiadna krajina.

Samotní moslimovia sú si tohto procesu, samozrejme, dobre vedomí.

Už 15 rokov staré video vysiela jasný odkaz: britský parlament bude moslimský (v angličtine s francúzskymi titulkami):

Prejav Shahida Malika, poslanca britského parlamentu, je z roku 2008.

Shahid Malik vo videu predpovedá islamizáciu Británie a moslimského premiéra do 30 rokov. Podľa jeho predpovede teda zostáva 15 rokov, kým bude krajina odovzdaná moslimom.

Shahid Malik bol ministrom od júna 2007 do mája 2009 a v roku 2009 sa stal námestníkom ministra zahraničných vecí.

„Som hrdý na to, čo moslimovia v tejto krajine dosiahli od roku 1997,“ povedal.

„V roku 1997 sme mali prvého moslimského poslanca, v roku 2001 sme mali 2 moslimských poslancov, v roku 2005 sme mali 4 moslimských poslancov – a ak Alah dá, v roku 2009 budeme mať 8 moslimských poslancov a v roku 2014 budeme mať 16 moslimských poslancov.

Týmto tempom bude celý parlament moslimský.

Ale ak sú tu dnes nejakí novinári: to nie je mojím cieľom.

Ale viete, že v parlamente máme 4 moslimských poslancov, zatiaľ čo by sme mali mať 20 moslimských poslancov, a to uvidíme veľmi skoro. A som presvedčený, že o nejakých 30 rokov uvidíme v tejto krajine premiéra, ktorý bude zdieľať moju vieru.“

Tento prejav Šahída Málika, labouristického poslanca a ministra Spojeného kráľovstva, bol prednesený na konferencii o globálnom mieri a jednote v októbri 2008, ktorá sa konala v „Excel Centre“ v Londýne.

A ako sa jeho predpovede doteraz naplnili? Ukáže vám to nasledujúci graf, ktorý potvrdzuje, že bol veľmi blízko k realite. Informácie sú uvedené len do roku 2017, dnes je v britskom parlamente určite opäť o niekoľko moslimov viac:

graf

Ak sa teda Karol III. skutočne dožije rovnakého veku ako jeho matka, potom by podľa predpovede mal niekedy ku koncu svojej vlády odovzdať britský kalifát moslimom. Zatiaľ všetko hrá do karát pôvodnej predpovedi…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *