Vybudujme si potravinovú sebestačnosť a vymeňme politikov v drahých oblekoch za ľudí znalých a skromných, hlási Kotleba

Šéf ĽSNS Marian Kotleba neustále hovorí o tom, že Slovensko by malo byť sebestačné a nezávislé na iných krajinách. Kotleba je známy tým, že bol aj proti prijatiu eura a aby si Slovensko nechalo svoje peniaze, o ktorých si môže samé rozhodovať.

Kotleba vo videu hovorí o potravinovej sebestačnosti na Slovensku. Varuje, že môže prísť doba, kedy nebudú potraviny v takom množstve, ako sme zvyknutí.

Hovorí o tom, že potraviny neustále rastú na cene a Slovensko je sebestačné len na 40% „To znamená, že 60% potravín dovážame. Keď sa na Západe rozhodnú, že do supermarketov, z ktorých si ľudia väčšinu potravín nakupujú, tie potraviny už viac voziť nebudú, tak jednoducho Slovensko je odsúdené na hladovanie…“

Podľa šéfa ĽSNS by sme sa mali vrátiť ku starým hodnotám. Vo videu ukazuje, ako vie obrábať ťažkú techniku a nakladať hnoj.

„Veľmi si vážim robotníkov, roľníkov a poľnohospodárov. Až keď človek zakúsi ich ťažký chlebík, až potom si uvedomí, aká náročná je ich práca. A tiež to, ako biedne sú za ňu v porovnaní s prascami vo vláde a darmožráčmi v parlamente títo ľudia ohodnotení. Plat poslancov zas narástol takmer o 400 eur, členom vlády a sudcom pridali ešte viac! A prezidentka Čaputová si k svojmu mega platu prilepší o takmer 900 eur každý mesiac!!! Ale platy robotníkov a poľnohospodárov nestúpli ani o jediné euro!!!Príde čas keď ľudia pochopia, kto tvorí hodnoty! A horných 10.000, pre ktorých vláda nakúpila letenky za 4,5 milióna eur, to teda určite nie je!A aj keď sa to teraz možno nezdá, ale skutočne príde čas, kedy vymeníme vládu ľudí, odtrhnutých od reality a žijúcich v bubline drahých oblekov, večierkov a limuzín, za vládu ľudí z praxe, ľudí skromných a znalých problémov a potrieb v jednotlivých sférach spoločnosti! Nebudú to salónni sociálni demokrati, ani od viery odtrhnutí demokrati kresťanskí. Nebudú to ani prefetovaní progresívci, a ani zhúlení liberáli.“ píše Kotleba na sociálnej sieti.