Vybilo mu poistky po otázke divákov: „Sme sebestační s elektrinou a máme ňou šetriť?!“ Musíme akceptovať EÚ, odpovedal poslanec

Poslanec Igora Matoviča Michal Šipoš bol hosťom relácie Na Telo, kde odpovedal aj na divácke otázky.

Poslanca Šipoša sa pýtali diváci, ako je možné, že sme sebestační s výrobou elektrickej energie a máme elektrinou šetriť.

Poslanec vysvetľuje, že sme v Európskej únii a musíme akceptovať celoeurópsky trh „My nevieme tu elektrinu zastaviť a používať ju len na Slovensku“ hovorí.

„Šipoš takže Slovensko musí akceptovať celoeurópsky trh ako súčasť EU ale platy kur*a už nemusí akceptovať ?! Jaaaj vy kur*y olajňacke !!!“ píše nahnevane Miroslav.

Otázku položili aj poslancovi zo strany Hlas Erikovi Tomášovi, ktorého sa opýtali, kedy začne hovoriť pravdu a nie klamstvá, ktoré ho učili posledných 12 rokov. Poslanec odpovedal, že nemá na čo reagovať.

„Erik Tomáš tvoja Ficova vláda mala 12 rokov na to, aby ste niečo urobili so Slovenskom a výsledkom? Nakúpili ste americké stíhačky a vytvorili raj pre mimovládky. Ste takí istí!“ píše Ján.

„Strana Hlas úplne zapletená, nevie čo rozpráva, jej prioritou je vládnuť, ale nie pomáhať ľuďom, skáču z jednej strany do druhej, sú to liberáli, a im je jedno s kým budú vládnuť, len aby sa dostali ku korytam“ píše Mária.

„Celá relácia sa od patolizača Šipoša niesla v starých koľajach, ako Fico a Pele kradli a o mafii a ešte i o šumoch na chodbách parlamentu , ktoré samozrejme nemajú dôkazy, stará zabehnutá pesnička v ústach ritolizača číslo jeden ! Čo otázka na telo o riešení problémov pre ľudí nič , len samé frázy. Nič sme sa nedozvedeli iba to čo už vieme niekoľko mesiacov“ píše Jozef.

„Každým vystúpením Erika Tomáša v tv ,sa vlastne vysmieva obetiam Čistého dňa aj s Richterom a ďalšími…“ píše Miloš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *