Matovič: Predčasné voľby sú armagedon pre Slovensko a smerovanie k Rusku!

Dnes sa podarilo otvoriť schôdzu v parlamente aj spolu s hlasmi zo strany Smer. Poslanci zo Sme rodina predložili návrh na zmenu Ústavy SR, aby sa mohlo skrátiť volebné obdobie NR SR ústavným zákonom alebo referendom.

Do búrlivej debaty sa pripojil aj minister financií Igor Matovič, ktorý tvrdí, že predčasné voľby v tomto momente sú armagedon pre Slovensko.

„…Lebo všetci vieme, že predčasné voľby v tejto situácii, je armagedon pre demokraciu na Slovensku. Je vydanie Slovenska na Východ, smerom k Rusku. Vydanie Slovenska do rúk mafie a extrémistov,…“ hovoril Matovič v pléne.

„Čiže podľa prieskumov až 60% občanov chce predčasné voľby, podľa tohoto hovorca a dementa sme všetci hlupáci, ako môže politik nadávať vlastným občanom do hlupákov, nemá tma čo robiť dement….“ píše zlostne Ján.

„To už značí ako veľmi sa boji , pocítil to na vlastnej koži lebo ĺudu sa vysmieval aj bohu každý dostane to čo si zaslúžil“ píše Peter.

„Ak sa nezastropuju marže, tak je potom tento parlament neschopný reálne pomôcť ľuďom na Slovensku v ich veľmi biedne situácii. Marže sú na Slovensku skutočne abnormálne, až šialené….“ píše Marián.

„Poslanci sú nesvojpravni keď im treba ukazovať palcom hore či dole? Nemajú svoj vlastný rozum?“ píše Mima.

„Neuveriteľne ako môžu plagiatori sedieť na stoličkách ústavných činiteľov a riadit stat- idem grcat“ dodáva v diskusii Peter.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *