Volička Matoviča sa neudržala: Dobre si uvedomujeme, že si náš kráľ! Si najväčší človek! Ideme protestovať!

Čítať podporné komentáre v skupine voličov OĽANO je niekedy naozaj šokujúce. Ľudia tam neriešia odborne politiku, ale skôr vyznávajú lásku Igorovi Matovičovi.

„Milý náš pán Matovič, Vy ste tu najväčší človek, ste náš kráľ. Dobre si uvedomujeme kto naše Slovensko za pomoci všetkých dobrých ľudí, vytiahol z bahna komunizmu a bojoval s mafiou, komu môžeme vďačiť. Malými krôčikmi s Božou podporou, veľmi si to vážime. Držte sa nám, Váš čas zase príde.“ napísala Matovičovi Iveta.

„Už nezaujímaš. Si aký si, nebudem ťa štartovať, šetri sa. Ale porazili ťa. Fico a Boris. Prehral si. A ukázal si všetkým, že na to nemáš. Viac netreba, tvoje chyby nás budú mrzieť dlho. A to ešte určite máš celý zoznam tých, ktorým sa treba pomstiť.. Ale to už je tvoj svet. Nie nepodobný tomu, čo žije blaha…“ píše Matovičovi zase Michal.

„Sme na vás hrdí, že ste nestratili vlastnú identitu a ostali ste takým aký ste boli na začiatku! Potrebujeme vás a zároveń, ďakujeme za všetko čo robíte, lebo to robíte len dobrým úmyslom pomôcť ľuďom, nie našim!“ odkazuje Darina.

„Neviem či to nevidíte ale Igor úplne stratil podporu ľudí, ba žiaľ vačšina ho doslova nenávidí a môže si za to sám, ale teraz sa čudujem, že niekto sa tu hrajká či utrpelo jeho ego, teraz hrozí Slovensku prúser jak mraky – návrat organizovaného zložinu Smerohlasu. Hrať sa tu či SAS je vinná alebo nie nepomôže, treba zabrániť návratu mafie.“ myslí si Martin.

„Keď chceme zahranit matovica tak musíme podržať ruku a potrestovat aby vedeli ze koľko ľudí stojí vedľa jeho keď to neurobíme tak už onsam nevráti on není takú človek ako Fico ze ide na ulici on není spiatrik on to neurobí musíme mi on je najmúdrejší politik na Slovensku“ napísal zvláštnou gramatikou Ladislav.

„Toto je IGOR!!! A presne takto sa pohybuje a vyjadruje v politike už viac ako desaťročie. Ľudia, ak si nezacnete vyberať a voliť naozaj ľudí, o ktorých budete presvedčení, že toto je ten správny človek, ktorému chcem zverit rozhodovanie o veľkej časti svojho zivota, tak sa potom pozrite do zrkadla. Pretože toto si /vraj/ zvolili ludia!!!! Ja skôr verím, že to bola významná štatistická chyba v IT spracovaní volebných výsledkov. Ale to je už otázka na ESET.“ myslí si Eva.

„Tento plagiator takýto človek vedie Slovensko.Zo všetkého má srandičky úsmevný všetko na háku.Pritom čo je vo vláde milión krát povedal aká je ťažká situacia najhoršia po druhej svetovej vojne.A on si robka silvestrovský program.Dobre sa našli s Prockom.Cirkus plagiatorom.“ dodal Ján.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *