Voliči OĽANO: Matovič bude mať 48% vo voľbách a tí, čo ho nevolia, by mali platiť veľa za elektrinu a plyn!

Aj keď sa po voľbách v roku 2020 strana OĽANO Igora Matoviča hlboko prepadá v prieskumoch, niektorí voliči ostali verní a veria dokonca v o veľa väčší výsledok.

V skupinách na podporu Igora Matoviča sa dočítate naozaj veľa rôznych špekulácii.

Najnovšie tvrdí fanúšička OĽANO, že aká si záhadná zahraničná agentúra urobila na Slovensku prieskum na vzorke 5787 respondentov z 20-tich najväčších miest v našej krajine a hádajte, kto by vyhral voľby?

Samozrejme OĽANO, ktoré by získalo vraj 48%. Strana Hlas Petra Pellegriniho by získala 3,4% a Smer len 0,8%. Iné strany táto záhadná agentúra ani neukázala. Zaujímavé, však?

A keby si človek myslel, že tomu nemôže nikto normálny uveriť, treba si prečítať komentáre „Za seba píšem, pretože mi to nedá, konečne NORMÁLNY prieskum“ píše Jozef.

„Tieto čísla a percentá, spomedzi tých všetkých ala“ dôveryhodných“ prieskumov typu Hókus – fókus, sú vysoko reálne !!!“ píše ďalšia fanúšička Matoviča, ktorá tomu prieskumu naozaj verí.

Trošku pri zmysloch bola ale v skupine Simona „Prosim nerobme z tejto skupiny, skupinu pre negramotnych! Nie sme tu sekta aby sme verili vsetkemu a saleli pri tychto informaciach. Poslite prosim link, kde ste sa to docitali a kto to robil. Neberte to zle, rada by som tomu verila.“

„Oligarchovia a mafia musí urobiť všetko preto, aby sa vrátili k moci a neboli potrestaní za to, čo popachali. Dať si vyrobiť prieskumy „na kľúč“ je pre nich ten najmenší problém. Veď koľko len trollov vyprodukovali a tí ovplyvňujú mienku ľudí a spochybňujú všetko čo robí vláda. Keby urobili tak alebo naopak, vždy by to kritizovali. To je jasný dôkaz toho, že im ide len a len o diskreditaciu vlády. Hanba všetkým, ktorí sa dali na toto skorumpovať.“ verí prieskumu Beata.

Ďalšia volička Matoviča odkazuje, že tí, ktorí nesúhlasia s politikov OĽANO, by mali platiť vysoké faktúry „Dnes bol schválení rozpočet ako ho urobil Matovič. Toto je jasný signál, že ľudia majú voliť jedine Matoviča a OLANO . Kto nesúhlasí nech platí od 2023 vysoké faktúry. Hlavne voliči Smer, Hlas, PS a Fašistov aj SAS vydierači. .“ napísala Ľudmila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *