V Trenčíne jazdil zdrogovaný mladík. Policajtom povedal, že je pánom sveta a nič neľutuje

Ďalší prípad nebezpečného vodiča pod vplyvom omamných látok sa stal v Trenčíne, kde vodič tvrdil policajtom, že je pán sveta.

Polonahý a bosý jazdil pod vplyvom marihuany, policajtom tvrdil, že pán sveta a nič neľutujem a dokonca, že je elf.

„Policajti vodiča vyzvali k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu vozidla a k vykonaniu dychovej skúšky. Z vozidla vystúpil mladík oblečený len v teplákoch a bosý. Po predložení dokladov potrebných k prevádzke a vedeniu vozidla zistili, že ide o 18-ročného vodiča, ktorý očividne javil známky požitia alkoholu, alebo iných omamných látok. Mladý muž mal dychovú skúšku negatívnu, avšak očividne javil známky požitia psychotropných látok.“ informuje polícia.

Nafetovaný vodič sa priznal, že užil návykové látky „Ďalej mal uviesť, že ide z lesa, kde celý čas tancoval a že je Elf. Policajti ho po zákonnom poučení vyzvali, aby sa podrobil lekárskemu vyšetreniu, čomu mladý vodič vyhovel.“

Policajti následne mladému vodičovi zadržali vodičský preukaz a zakázali mu ďalšiu jazdu. Mladíkovi zadržanie vodičského preukazu, ktorý má od januára tohto roka to však nevadilo a nedal sa ničím „rozhádzať“, keď mal policajtom usmiaty povedať, že je pán sveta a nič neľutuje.

Okrem toho poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ z Trenčína začal trestné stíhanie, a to vo veci „Nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi“. Podľa výsledkov expertízneho skúmania bude rozhodnuté o ďalšom postupe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *