Prvé slová Dědečka pár dní po skutku. Toto odkazuje rodinám, ktorým zavraždil blízkych

Prvé slová Dušana Dědečka, ktorý v nedeľu spôsobil opitý tragickú nehodu, kedy v plnej rýchlosti vrazil do nevinných ľudí na Zochovej zástavke v Bratislave sa teraz objavili v médiách.

Dušan Dědečka, ktorý často porušoval priestupky a šoféroval ožratý viackrát, teraz prejavil ľútosť a má údajne veľké výčitky svedomia. Podľa jeho právneho zástupcu je na tom psychicky zle.

„Klient sa priznal ku skutku, veľmi to ľutuje. Uvedomuje si následky, ktoré vyvolal,“ skonštatoval jeho právnik.

„Je to človek, ktorý viedol riadny život, staral sa o postihnutých športovcov, je tréner,“ dodal Kučera s tým, že ide o neospravedlniteľný exces, ktorý si jeho klient uvedomuje a musí sa s tým vyrovnať, píše Plus Jeden Deň.

„Je mu ľúto mladých ľudí, ktorých zabil, a aj rodín, ktorým ublížil. Má veľké výčitky svedomia,“ podotkol s tým, že Dušan D. mal ísť v nedeľu (2. 10.) na fotenie s bedmintonistami. „Mal to pôvodne robiť niekto iný, ale musel tam ísť. Nepýtal som sa ho, prečo pil v nedeľu poobede,“, uvádza ďalej Plus Jeden Deň.

„Dojte pokoj z vrahom…. Co by sme robili kedy sa to stalo mne? No mne by sa to nestalo, lebo ja nesadam za volant ked pijem. Existujú taxi sluzby, alebo pesobus. Viedol usporiadany zivot a medzi tym 16priestupkov zaujimave“ píše v diskusii Zuzana.

„Nikoho nezaujímajú jeho výčitky ! ani to či zosalel! polícia a súd nech koná tak ako pri bežnom človeku ! Stále nič nevracia ako bol na tom ??omamné látky ako droga!!!tu niet čo riešiť ak zosalel tak zosalel ! Rodičia detí ktoré zabil budú šalieť do konca života!!!!ani sa neopovazte špekulovať ako ho oslobodiť !!!!je nám jasné že tento vrah vie veľa na políciu aj na vládu! tak sa budete krútiť ako hadice!“ píše ďalší Slovák v diskusii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *