V Bratislave muž zastrelil dve osoby pred LGBT podnikom. Hľadá ho policajný vrtuľnik, mesto je na nohách

V Bratislave na Zámockej ulici sa dnes podľa doterajších informácii malo strielať v LGBTI podniku Tepláreň.

Podľa zistení páchateľ v čase 19:12 hod pred podnikom niekoľkokrát vystrelil a následne ušiel. V prípade oboch obetí ide o mužov, jeden z nich bol v podniku čašníkom. 

Muž vo veku 18 až 25 rokov z pištole vystrieľal dva zásobníky. Mal oblečenú čiernu bundu, modré rifle a biele tenisky. Z miesta činu unikal smerom k mostu SNP.

Podľa svedeckých výpovedí, ktoré sa nám podarilo získať, páchateľ čakal na mieste asi 30 minút a chystal si pištoľ s laserovým zameriavačom, pričom keď jeho obete vyšli z podniku, mal na ne ponad dve ženy namieriť a strieľať.

Zranená je aj čašníčka podniku, ktorá bola prevezená do nemocnice.

Útočník je na úteku a hľadá ho po meste aj policajný vrtuľník. Policajti uzavreli niektoré ulice.

Portál zoznam.sk sa nakontaktoval na svedkyňu, ktorá videla, ako páchateľ vybehol z LGBTI podniku Tepláreň, kde mal postreliť čašníčku a s podomácky urobenou zbranou mal pred podnikom streliť dvoch mužov do hlavy, píše portál zoznam.sk

Slová očitého svedka, ktoré priniesla televízia JOJ. hovoria „Strelec stál tak polhodinu vedľa na ulici pred podnikom a chystal si zbraň s laserovým zameriavačom. Čakal na konkrétne osoby zjavne. Strielaľ ponad 2 baby naistotu,“ uviedol pre televíziu.

„Dnes krátko po 19.00 hod. došlo na Zámockej ulici v Bratislave k streľbe, v dôsledku ktorej utrpeli dve osoby streľné zranenia, ktorým tieto osoby na mieste podľahli, ďalšia tretia osoba utrpela zranenia s ktorými bola prevezená k ošetreniu do nemocnice.“ informuje zatiaľ polícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *