Dědečka si veselo chodí na pumpu natankovať?! Sociálnymi sieťami sa šíria nepravdivé fotografie. Ide o iného muža

Sociálnymi sieťami sa včera šírili fotografie, na ktorých mal byť údajný päťnásobný vrah Dušan Dědečka, ktorý si „veselo jazdí na aute a tankuje na pumpe“.

Fotografie mali tisíce zdieľaní a zahltili internet. Pravdou však je, že nešlo o skutočného Dušana Dědečku ale o veľmi podobnú osobu, ktorá sa aj sama priznala v príspevkoch.

Na fotografiách vidieť muža, ako 9.októbra tankuje a platí na benzínovej pumpe. Postava sa na Dědečka podobala, no pre nízku kvalitu nebolo možné to potvrdiť.

„5 násobný ožratý vrah dnes na pumpe v Pezinku, kľudne si jazdí ďalej……..čo je za tým ?????,“. pýtajú sa ľudia.

Príspevok mal okamžite tisíce zdieľaní a tisíce nahnevaných komentárov. Muž sa však sám priznal v diskusií, že je to on a nie je Dušan Dědečka.

Aj denník SME potvrdil túto informáciu a skontaktoval sa s danou osobou „Denníku SME sa podarilo spojiť s Tiborom Jarábekom, ktorý sám v diskusii napísal, že v skutočnosti je na fotke on. „Áno môžem vám potvrdiť, že na fotke som ja,“ reagoval.“ uvádza SME.

Podľa vlastných slov tankoval na jednej z pezinských benzínových staníc v nedeľu pred obedom. Pre zverejnenie fotografií aj spolu s evidenčným číslom plánuje podať trestné oznámenie, dodáva SME od dotyčného.

Dušan Dědeček 2.októbra šialenou opitou jazdou v rýchlosti 130 km/h vrazil na Zochovej zástavke v Bratislave do študentov a piatich zavraždil. Ostatní sú ťažko zranení v nemocnici.

Sudca Dědečku prepustil a stíhaný bude na slobode, čo pobúrilo väčšinu Slovákov, ktorí začali spisovať petíciu za jeho doživotie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *