Uhrík sa mýlil? Hlasovanie Kotlebovcov ešte viac ničí súčasnú vládu: „Toto je taký brutálny klin do koalície“ priznal Šeliga

Poslanci okolo Milana Uhríka z hnutia Republika útočia na poslancov z ĽSNS, že hlasovaním za prorodiný balík podporujú túto vládu.

Vyzerá to však tak, že práve hlasovanie Kotlebovcov spôsobuje taký požiar vo vládnej koalícií, že rozpad je bližšie ako inokedy.

Myslí si to aj poslanec Juraj Šeliga, ktorý po tomto všetkom už nevie, či chce ďalej v tejto vláde pokračovať

„Toto je taký brutálny klin do koalície, že neviem, ako bude ďalej pokračovať. Pozrite sa. Pán Heger sľubuje, že Matovič nebude útočiť do Sulíka a pán Matovič ide do postoja, že sa vysmeje Hegerovi. Priznám sa, že budeme hovoriť s pánom premiérom. Už druhýkrát za tento mesiac mám pocit, že neviem, či chcem pokračovať v tejto koalícii,“ povedal Šeliga, podľa ktorého sa dnes prekročil rubikon.

„Chystá sa kvalitný požiar v koalícii,“ potvrdil Šeliga po hlasovaní.

Poslanci z ĽSNS tvrdia, že prelomili veto „liberálky čaputovej“ a hlasovanie za tento zákon bol aj súboj proti liberálom, ktorí nemajú problém hlasovať za peniaze do zbrojenia, ale keď majú ísť peniaze rodinám, tak s tým majú problém.

5 Replies to “Uhrík sa mýlil? Hlasovanie Kotlebovcov ešte viac ničí súčasnú vládu: „Toto je taký brutálny klin do koalície“ priznal Šeliga

  1. My famnily membеrs aⅼl the time say that I am wasting mmy
    tіme һere аt web, except I know I am getting experience daily ƅy reading
    theds fastidious articles оr reviews.

    Ꮋere іs my web-site; discuss

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *