Tvrdý odkaz poslanca Žiaka Putinovi: Malý herec z Ukrajiny porazí Rusko a rozpadne sa na veľa malých štátov!

Poslanec Miroslav Žiak v parlamente opäť nešetril ruského prezidenta Vladimíra Putina a dokonca povedal, že to musí byť agent CIA.

Podľa poslanca SaS Žiaka sa Rusko rozpadne na veľa malých štátov a malý herec z Ukrajiny ho porazí.

„Osud Ruska je taký, že sa rozpadne na veľa malých štátov. Bude to koniec. Už jeden herec porazil Sovietsky zväz. Bol to Ronald Regan. No a teraz druhý herec malého zrastu porazí veľké všemocné Rusko s druhou najsilnejšou armádou na Ukrajine.“ povedal Žika.

Ľudia v diskusiách sa však pýtajú, čo tak riešiť iné veci:

„Čo takto riešiť niečo čo by pomohlo obyčajným ľuďom v závodoch v poľnohospodárstve …vy vidíte iba p Blahu tuším im v tomto naozaj pomáhate…len aby ste sa po voľbách dostali ešte do parlamentu….“ pýta sa Jozeg.

„Ako fakt trošku mimo…porovnávať Hitlera s Putinom…Sorry, ľudí nezaujímajú Vaše hyperboly a metafory, ale zaujíma ich cena potravín, energií a benzínu…“ píše Milan.

„Ďakujeme pán poslanec! Takto treba komunikovať s rusáckymi SMERÁCKYMI kolaborantami!“ píše zase Karol.

4 Replies to “Tvrdý odkaz poslanca Žiaka Putinovi: Malý herec z Ukrajiny porazí Rusko a rozpadne sa na veľa malých štátov!

    1. Nuž tento človek sa chce hrať na veľkého odborníka globálnej politiky a neuvedomuje si aký je trápny. Mimochodom ani Reganovi sa nepodarilo rozkúskovať Rusko, iba ho statočne vykradli, ako vždy. Veľakrát sa zahojili na ruských zdrojoch vďaka vlastizradcom z Ruska s izraelským či ukrajinským dvojitým občianstvom. To neboli skutoční vlastenci, skutočný vlastenec je po Stalinovi až Putin. CIA má v Rusku veľa svojich agentov, spáčov, podpindosov, no už sa im to kráti, už veľa vody nezamútia ako za Chruščova, Gorbačova či Jeľcina. Každý kto ide do politiky by mal mať aspoň základné znalosti o tom, kto riadi za oponou svet! Hej viem, myslíte že Soros, ibaže to je iná sionistická kľuka, ktorá tiež musí šúchať nožičkami pred skutočným globálnym prediktorom. Kto si myslíte že určil že novým centrom koncentrácie riadenia už nebudú Anglosasi, ale Čína? Ako ste si všimli vy psychopatickí idioti, Kissinger je „iba“ ich hovorca a predsa pred ním šúchali nožičkami na čele so Sorosom ako malé deti. Vy si vážne myslíte že oni chcú atómovú vojnu aby ohrozila ich klany? Zabudnite, či chcú lebo nie v tejto vojne musia byť na strane Ruska. A nejaký úbožiak ktorí nevie napočítať do desať ide poučovať a vyhrážať sa cárovi Putinovi!

      1. presne tak, len magazin1 som myslel ze su pronarodni, ale su to zidovske spiny. Alebo sa dosrali strachom a boja sa ze ich zidia vypnu, tak vylizuju sorosovi rit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *