Korda šokoval! Vraj pri začiatkoch OĽANO bol na všetkých stretnutiach človek z PENTY a Matovič povedal niečo, čo vás šokuje!

Eduard Korda mal v roku 2012 kandidovať za stranu Igora Matoviča OĽANO no nestalo sa tak po tom, ako chcel Matovič poslať kandidátov na detektor lži. O všetkom hovoril v rozhovore pre portál Startitup Diskusný klub.

Matovič vtedy povedal, že sa očistila kandidátka.

Teraz Eduard Korda povedal niečo, čo šokovalo viacerých a pýtajú sa, či je OĽANO projekt PENTY.

Korda tvrdí, aj keď nechcel menovať, že na stretnutí o kandidatúre bol človek z PENTY. Ľudia sa ale pýtajú, čím sú tieto tvrdenia podložené, keď nechce povedať ani žiadne mená.

Klamár, podvodník a hochštapler, takto označil Korda Matoviča dnes.

Eduard Korda v rozhovore povedal, že kamarát ho poslal za človekom, ktorý má Matoviča pod palcom a ten mu vybaví, aby bol na kandidátke OĽANO.

Tým človek mal byť človek z PENTY, z čoho ostal šokovaný aj samotný moderátor relácie. Tento človek z PENTY mal chodiť na všetky stretnutia ohľadom kandidátok OĽANO.

„…keď bolo prvé stretnutie všetkých kandidátov, to sa udialo v Lúčkach, v kúpeľoch… Tak tam nebol tento… Penťák….. a ja hovorím Pán Matovič, a prečo tu neni? Pán Korda viete, to by nebolo dobré, keby sa to ľudia dozvedeli, že s PENTOU my tu paktujeme. No, tak to bol Matovič.“ povedal Korda.

„Toto sa podoba na krcmovu debatu, kde kazdy kyda na kazdeho a nic neni nicim podlozene … Ale dobre no, ako povedal p. Korda, nic sme sa nedozvedeli…“ kritizujú diskutujúci.

„Neviem, ale v niektorých vyjadreniach sa mi už pán Korda vidí nesvojprávny až senilný, alebo príliš nasiaknutý nenávisťou, čo je u novinára veľmi zle. Apropo len k tomu ako chválil českých novinárov je v tomto od nich na hony vzdialený.“ píše Erik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *