Trumpa volajú do Ruska: Tvoj život je v ohrození! Z Ruska môžeš viesť povstanie v USA!

Neslávne známa filmová hviezda „Obchodník so smrťou“ Viktor But vyzval miliardára a bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa, aby hľadal útočisko v Ruskej federácii. „Váš život je v nebezpečenstve, pretože ste sa počas svojho pôsobenia v Bielom dome snažili zachrániť americký ľud pred genocídnou globalistickou klikou,“ tvrdí ruský obchodník so zbraňami. Trumpov život je údajne v ohrození zo strany administratívy Joea Bidena, tvrdí však podľa britského denníka The Telegraph.

Obchodník so zbraňami But bol vlani prepustený z amerického väzenia a vrátil sa do svojej ruskej vlasti. Teraz na seba upozornil oficiálnym telegramom, v ktorom vyzval Donalda Trumpa, aby ho presídlil do Ruska. „Príďte do Ruska, odkiaľ môžete viesť povstanie proti globalistom za lepšiu budúcnosť pre planétu. Som presvedčený, že váš život je v nebezpečenstve, pretože ste sa počas svojho pôsobenia v Bielom dome snažili zachrániť americký ľud pred genocídnou globalistickou kabalou,“ napísal však a dodal, že Trumpovi ide o život zo strany americkej prezidentskej administratívy.

Victor But je legendárnym predobrazom hlavnej postavy filmu Obchodník so smrťou režiséra Andrewa Niccola z roku 2005. Postavu obchodníka so zbraňami stvárnil Nicolas Cage. But bol niekoľko rokov držaný v americkom väzení, až kým ho Washington v decembri minulého roka nevymenil do Moskvy za americkú basketbalovú hviezdu Brittney Grinerovú.

„Bidenova administratíva sa nezastaví len pred tým, že vás pretiahne súdno-väzensko-priemyselným komplexom. Radšej ukončia váš život, ako by vás nechali stáť im v ceste,“ povedal But a dodal, že Trumpa už dlho obdivuje. „U nás nájdete bezpečné útočisko, z ktorého budete viesť boj za americký ľud,“ napísal bývalý obchodník so zbraňami v telegrame.

But verí, že Trumpov proces sa neskončí len jeho odsúdením. „S najväčšou pravdepodobnosťou ho tam jednoducho a jednoducho vyhodia a nebude sa môcť zúčastniť na prezidentských voľbách v USA. Preto si myslím, že je v najlepšom záujme celého ľudstva a predovšetkým amerického ľudu pozvať Donalda Trumpa do Ruska, kde mu poskytneme bezpečnosť a ochranu. Zároveň odtiaľ môže pokračovať vo vedení svojho povstania proti globalistom a predovšetkým nedopustiť zničenie amerického ľudu,“ dodal však podľa spravodajského servera Newsweek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *