Trápny Matovič s Tabak v parlamente? Slováci nemajú pomaly čo jesť a oni sa takto zabávajú!

Minister financií Igor Matovič a poslankyňa Romana Tabák sa v parlamente pekne pobavili. Nebolo by na tom nič zlé, keby Slovensko nezažívalo obrovskú krízu a ľudia v obchodoch si už nevyberali nezdravšie potraviny, aby vôbec ušetrili.

Tabak sa vraj cítila ako v rozprávke Rómeo a Júlia, keď na ňu Matovič z vrchu rozprával.

Matovič sa s Tabak pekne smiali, no menej sa už smiali Slováci v diskusiách.

„Konečne poriadna lovestory! Tepša z Bratislavy a hetero trnavský“ píše Adriana.

„Násilie mi príde barbarské, úbohé a niečo čo nepatrí medzi ľudí. Zároveň pracujem vo vede takže moja frustračná tolerancia je obrovská, ale keď vidím toto, mám chuť tam nabehnúť a fyzicky im ublížiť. Ľudia majú obavy o zajtrajšok, sú na hranici chudoby, 2 roky pandémie, ktoré nám každému vzali niekoho blízkeho a keď má už prísť lepšie obdobie príde vojna a ďalšia kríza. Ja mám dobré zázemie, prácu, kde bývať a aj priateľov, ktorí ma každý deň obijmú a povedia, že ma majú radi….a napriek tomu sa cítim beznádejne keď vidím toto správanie“ píše Kačena na stránke ZOMRI.

„Seriozne??? Takyto ludia rozhoduju o nasich osudoch a este aj beru plat za to? Lutujem, ze nemame taku francuzskejsiu & revolucnejsiu povahu a nechodime do tych ulic castejsie…“ píše Lenka.

„Nakoniec Vám budú vládnuť tí najneschopnejsi z Vás. Myslím že to povedal Platon. A mal pravdu.“ píše Ondrej.

„Pocit, ako keď sa svojho času smiala moja šéfka, tiež sociopatka. Taký smiech, z ktorého vám behá mráz po chrbte.“ píše Petra.

„To jej musel našepkať ktoré tlačítko má stlačiť? Tak takto nejako fungujú aj tie hlasovania o zákonoch? No tak s pánom bohom Slovensko“ píše Iva.

„Tá pani má pomýlené už úplne všetko, čo pochopiteľne dotyčnému pánovi veľmi imponuje. Ako svojho času konštatoval klasik Ivan G.: bude to radosť iná, bude to smútok.“ napísal Karol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *