Študent v USA vrazil učiteľke päsťou do tváre. Tá padla na zem (Video)

Na videu, ktoré zachytila sociálna sieť Twitter, je zachytená učiteľka, ktorá dostala úder do tváre od študenta. Príspevok bol opatrený titulkom „študent udrel učiteľku do tváre“.

Včera niekoľko minút pred 13.00 h účet s názvom Daily School Fights zdieľal video, na ktorom dospievajúci študent udiera svoju učiteľku. Incident sa odohral pri vchode do triedy, kde sa učiteľ hádal so skupinou študentov, ktorí zrejme meškali.

Jeden zo študentov kričal: „oohhh, ona asi príde o prácu“.

Nebolo počuť, čo študent priamo pred dverami učiteľovi povedal, ale urobil ukazovací pohyb, ktorý autorita neprijala dobre. Reakciou bolo jej zabuchnutie dverí.

Ďalšiemu študentovi, ktorý počas hádky ticho stál pri dverách, sa do nich zachytila ruka. Na odvetu odtiahol päsť a udrel ženu do tváre.

V sekcii komentárov k príspevku, ktorý už nazbieral viac ako 44-tisíc lajkov a 15 miliónov zobrazení, sa rozhoreli rôznorodé názory na tento problém. Niekto uviedol: „Je otočený chrbtom a nevidí, že zatvára dvere. Ona zabuchla dvere a jasne videla jeho ruku. Túto situáciu spôsobila ona. Ona je dospelá a mala sa tak aj správať. Napadla svojho študenta,“ zatiaľ čo iný zdôraznil: „Bez ohľadu na to, čo urobila, bruh Rešpektuj starších Skutočný rodený Afričan to nemôže urobiť Vždy si čierni Američania myslia, že násilie môže všetko vyriešiť.“

Ďalšie komentáre si pozrite nižšie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *