Čo sa to vo svete deje? Ďalší mladý 31 ročný spevák utrpel infarkt a umrel

Podľa TMZ spevák údajne utrpel infarkt a sanitka ho previezla do Walker Baptist Medical Center v jeho rodnom meste Jasper v Alabame.

Krátko po príchode na pohotovosť umelca – ktorého celé meno je Curtis ‚CJ‘ Harris – vyhlásili za mŕtveho, uvádza portál s odvolaním sa na zdroj z rodiny.

Spevák účinkoval v televíznej reality šou v roku 2014, pričom sa dostal medzi šesť najlepších.

Denník Daily Mail uvádza, že najprv sa zúčastnil na konkurze v Tuscaloose a potom v Salt Lake City v štáte Utah.

Talentovaný spevák sa preslávil po konkurze do súťaže American Idol televízie FOX v roku 2014, kde ohúril porotu strhujúcim prevedením piesne Soulshine od Allman Brothers Band.

Porotca Keith Urban povedal hviezde: „Spievaš, pretože musíš spievať, nie preto, že chceš spievať. A myslím to tým najhlbším spôsobom. A práve preto je to také uveriteľné a skutočné.“

Bývalý hviezdny bek Ahmaad Galloway z tímu Alabama Broncos tento týždeň náhle zomrel vo veku 42 rokov. Galloway bol učiteľom angličtiny v ôsmej triede na Compton-Drew Middle School v Saint Louis v štáte Missouri.

eď sa Galloway nedostavil do práce, škola kontaktovala úrady. Polícia vykonala kontrolu a našla bývalú futbalovú hviezdu v jeho byte mŕtvu. Príčina smrti zatiaľ nebola zverejnená.

Riaditeľka strednej školy Compton-Drew Susan Reidová povedala, že vedela, že niečo nie je v poriadku.

„Ahmaad bol vždy dochvíľny a veľmi zodpovedný, takže sme vedeli, že niečo môže byť zle,“ povedal Reid pre WVTM 13. „V Ahmaadovom byte nebolo nič narušené, takže si myslíme, že mohlo ísť o zdravotný problém.“

Jeho smrť je len jednou z množstva náhlych úmrtí športovcov, a najmä bývalých športovcov, ktoré nastali v relatívne mladom veku. Vo väčšine prípadov úmrtí bolo príčinou zlyhanie srdca alebo krvného obehu.

Podľa vyhlásenia školy, ktoré poskytla televízia NBC KSNV, 18-ročný Jordan Brister zomrel v nedeľu 8. januára po zástave srdca, ktorá nastala 3. januára počas vyučovacieho dňa na Amplus Academy v Las Vegas. Jeho rodina pre KSNV uviedla, že ho našli po hodine telocviku na školských toaletách bez známok života.

Podľa miestnych správ z okresu Campbell zomrel 17-ročný Max Sorenson v pondelok 26. decembra doma na následky „zdravotnej príhody“. Koroner okresu Campbell Paul Wallem uviedol, že stredoškolský basketbalista bol po zdravotnej príhode vo svojom dome prevezený do Campbell County Memorial Hospital v Gillette v štáte Wyoming.

Napriek úsiliu lekárov ho však vyhlásili za mŕtveho.

Bojovníčka zmiešaných bojových umení (MMA) Victoria „The Prodigy“ Lee minulý týždeň tragicky zomrela vo veku iba 18 rokov na zdravotné problémy, ktoré zatiaľ neboli zverejnené.

Podľa správy zaslanej jej rodine zomrela 16-ročná dievčina v Las Vegas po tom, čo „utrpela zdravotnú príhodu počas športovej súťaže“, uviedla televízia KSNV, pobočka NBC v Las Vegas. Študent bol identifikovaný ako 16-ročný Ashari Hughes. Podľa denníka Las Vegas Review-Journal došlo k lekárskemu zásahu 5. januára počas futbalového zápasu. Noviny tiež informovali, že Hughesová skolabovala počas domáceho zápasu svojho tímu proti strednej škole Valley. Odviezli ju do nemocnice a ešte v ten večer zomrela.

Zoznam je dlhý.

Nadmerná úmrtnosť v USA dramaticky vzrástla (nadmerná úmrtnosť je úmrtnosť vyššia ako ročný priemer). Väčšina prípadov úmrtí v posledných dvoch rokoch, ktoré sa týkali osôb mladších ako 65 rokov, nebola spôsobená infekciou Covid. Najmenej 32 000 nadbytočných úmrtí v roku 2021 bolo priamo spôsobených zlyhaním srdca a zlyhaním obehovej sústavy. K ďalším úmrtiam vo veku 18 až 44 rokov prispeli najmä zlyhania obehovej sústavy.

Veľká Británia zverejnila informácie, ktoré naznačujú, že v minulom roku došlo k podobnému nárastu nadbytočných úmrtí – v skutočnosti k najvyššiemu za posledných 50 rokov. Predstavitelia Spojeného kráľovstva, samozrejme, popierajú akúkoľvek súvislosť s vedľajšími účinkami vakcíny (obavy, ktoré verejnosť často vyjadruje) a namiesto toho tvrdia, že zlyhanie srdca môže byť dôsledkom infekcie metaloidmi. Z mnohých správ a štúdií však vyplýva, že napriek fámam, ktoré sa šíria v médiách hlavného prúdu, vírus covid nespôsobuje žiadne významné poškodenie srdca a neprispieva k srdcovému zlyhaniu.

Napríklad v marci 2021 skupina športových kardiológov informovala o takmer 800 profesionálnych športovcoch, ktorí boli pozitívne testovaní na kovid-19. Menej ako 1 % týchto športovcov malo abnormálny nález na magnetickej rezonancii srdca alebo záťažovej echokardiografii. Žiadny z týchto športovcov nemal po návrate do hry kardiovaskulárne problémy.

To znamená, že okrem kovidu, ktorý sa zhodou okolností začal používať v roku 2021, existuje aj iná príčina. Štúdie skutočne ukazujú priamu súvislosť medzi očkovaním proti kovidu a myokarditídou.

To by pomohlo vysvetliť nárast počtu úmrtí na srdcové zlyhanie nesúvisiace s očkovaním od roku 2021, ale keďže väčšina štúdií skúmajúcich vedľajšie účinky vakcín nepoužíva neočkované osoby ako kontrolnú skupinu, neexistujú žiadne presné údaje o negatívnych udalostiach súvisiacich s očkovaním a neočkovaním.

Medzi mladými ľuďmi určite dochádza k úmrtiam z mnohých prirodzených príčin a vinníkov smrti Ahmaada Gallowaya a ďalších môže byť viacero, keďže mnohé lekárske správy neboli zverejnené.

Napriek tomu je dôležité všimnúť si pretrvávajúci a veľmi podozrivý trend poškodenia srdca u ľudí oveľa mladších, ako je normálny vek, a pozorne ho sledovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *