Slovensko sa stane súčasťou Štvrtej ríše. Poľsko a Maďarsko obsadia Ukrajinu, tvrdí Medvedev

Bývalý prezident Ruskej federácie Dimitrij Medvedev v rámci svojich tradičných novoročných predpovedí zverejnil na svojom účte na Twitteri niekoľko svojich predpovedí o tom, čo sa môže stať v nadchádzajúcom roku.

Medvedev okrem iného povedal, že v roku 2023 sa fanúšikovia Európskej únie (EÚ) v Spojenom kráľovstve dočkajú satisfakcie a ich krajina sa vráti do EÚ.

Medvedev však dodáva, že EÚ sa následne rozpadne kvôli návratu Británie a euro prestane byť menou používanou v Európe. Potom sa podľa ruského exprezidenta a bývalého premiéra svetové ceny ropy vyšplhajú na 150 dolárov za barel a viac ako 5 000 dolárov za 1 000 metrov kubických plynu.

Súčasný podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie potom vo svojom príspevku rozvíja geopolitické úvahy o budúcom vývoji v Európe.

Poľsko a Maďarsko majú na budúci rok obsadiť západné časti dnešnej Ukrajiny, ktoré podľa Medvedeva zaniknú. Jeho Rusko je pritom od februára tohto roku vo vojne na Ukrajine a okupuje veľkú časť ukrajinského územia.

V strednej Európe potom údajne vznikne takzvaná Štvrtá ríša, ktorú podľa Medvedevovej vízie bude tvoriť Nemecko a jeho okolité satelity, medzi ktoré okrem Poľska a pobaltských štátov zaraďuje aj Českú republiku a Slovensko.

Toto impérium bude potom na budúci rok vo vojne s Francúzskom. Na druhej strane Atlantiku potom vypukne občianska vojna, ktorá povedie k rozpadu USA. Vo voľbách v nástupníckych štátoch sa v niekoľkých z nich stane prezidentom miliardár Elon Musk.

Nie je to prvýkrát, čo sa Dmitrij Medvedev podelil so svetom o svoje bláznivé myšlienky o geopolitickom usporiadaní Európy.

V lete sa na internete podelil o návrh novej mapy Európy, v ktorej navrhol rozdelenie Ukrajiny medzi Poľsko, Rusko a Rumunsko. Toto usporiadanie by mimochodom znamenalo zánik Slovenska, ktoré by bolo rozdelené medzi Českú republiku, Maďarsko a Poľsko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *