Slovenka mala ruskú vlajku na aute. V Möbelixe ju nepustili na WC: Kvôli takým ako vy, musíme čistiť záchody a dávať chémiu

Sociálnymi sieťami sa šíri video, kde matka s deťmi prišla do jednej z predajní sietí Mobelix v Trnave ešte 11.6.2022.

Žena sa dostala do ostrého konfliktu údajne preto, že jej deti odmietli pustiť na toalety. Muž na videu, ktorý tvrdí, že je riaditeľom pobočky dokonca hovorí, že „kvôli takým, ako ste vy“ bude musieť umývať záchody a dávať tam chémiu.

To ženu totálne nahnevalo a chce podať trestné oznámenie.

Všetko malo byť preto, že na autách mali slovenské a ruské vlajky a to malo vedeniu predajni vadiť. Vraj sa im kvôli tomu otáčajú zákazníci.

Sympatizovať s ruskom v čase agresívnej invázie na Ukrajine podľa diskutujúcich nie je normálne. Dokonca podporovať vojnu je aj trestné.

„Nechápem, načo si dávate ruské vlajky? Máte mať len slovenské a nie iného štátu! Ja nie som zástanca ani jednej strany, ale určite by som si nedával nikdy vlajku cudzieho štátu.“ napísal Igor.

„Möbelix Trnava dnes 11.6.2022, tu je video ako sa segreguju naďalej zákazníci a deti, neviem si to vysvetliť čo máme mať, aby sme podľa riaditeľa pobočky boli ich zákazníci a že kvôli takým ľuďom ako sme my on nebude míňať chémiu a umývať WC…..a ešte aj automaty vypli, aby sme si nemohli kúpiť kávu či malinovky….pritom predtým sme si ich kúpili……toto bolo za to ,že sme sa na parkovisku stretli a mali sme na autách Slovenské a Ruské vlajky……chcem vedieť názor ľudí na toto všetko, či je to OK…..podľa mňa sme ešte na Slovensku…..alebo už nie???“ píše žena k videu.

8 Replies to “Slovenka mala ruskú vlajku na aute. V Möbelixe ju nepustili na WC: Kvôli takým ako vy, musíme čistiť záchody a dávať chémiu

  1. ja mam tež ruskú vlajku v aute a ze žadnym buzerovanim sem sa nestretel. A za vojnu na Ukrajine nemože Rusko, nýbrž cvoci ze západu na čele s týma vrahma s USA!!! Tí dosadili v r. 2014 fašistickú vládu do Kyjeva a od tej doby sa to začalo hrotiť! Až to vyvrcholilo tento rok. Putin si nenecha stale s*at na hlavu a neustale ustupovat vyhružkam zapadu!!!

  2. Už to ľuďom načisto prepína. Aj v sobotu sa mi rozum zastavil pri počutí poznámky: má v ečv Z tak je to proRuský troll. Pritom auto malo normálnu žilinskú značku začínajúcu ako všetkým autám tam zaregistrovaným ZA

  3. Takze podla kretenov fasisticka ukrajinska vlajka nevadi. Ale ruska podobna slovenskej, slovinskej, chorvatskej a srbskej vadi?

  4. Ak je teda trestne podporovat vojnu, mali by policajti zacat stihat vsetkych s UA vlajockami a USA vlajockami! A potom este aj vsetkych s EU a NATO vlajockami! Vsetci tito podporuju vojny po celom svete! Vojnu na Donbase zacali UA na cele s Porosenkom a Zelenskym! Navolili si ich samotni ukrainci, tak preco by som ich mal ja teraz ukryvat a zivit ich?

    1. ano, tú vládu dosadili vrahovia z USA! v roku 2014 a od tej doby vraždy na Oděse, Donbasse Donecku a iních miestach rusky hovoriacich ukrajiských spoluobčanov, ktorí sa búrili proti banderovskej vláde!!! vyvražďovali ich v rámci tzv. čistiek! to isté robili aj gestapácki nemci za II. svetovej! Jasné, kto má USA a Ukrajinskú vlajku, podporuje fašizmus a vojnu!

  5. Hlavne že tí ktorý si dávajú ukrajinské vlajky sú normálny,ani nevedia že podporujú nacizmus ktorý Ukrajina vybudovala od roku 94 až do vojenského konfliktu!Prečo toto nevadí nikomu?A tak isto nevadí nikomu osem ročné zabíjanie rusky hovoriacej menšiny na Ukrajine,bombardovanie územia obývané práve ruskou menšinou! Do vtedy Ukrajina porušovala medzinárodné dohody a dokumenty a to tiež nevadilo svetovým politikom.Prečo?Prečo zrazu kto uznáva Rusko je prenasledovaný orgánmi a kto haní a nadáva na Rusko a ruských politikov tak je ešte chválený presstitútmi a médiami!Takáto je súčasná politika.Hlavne že keď amíci viedli vojny pre nič napádali štáty tak to nevadilo nikomu,nikto nepríjmal žiadne proti americké opatrenia ani politikov nevyhosťovali,tak o čom je vlastne dnešná svetová politika?Proti Rusku založená!

    1. no nevadí t o, pretože tú vládu t am dosadili vrahovia z USA!!! a čo robí USA to trestné neni, ale čo robí Rusko, to už áno…tu je vidieť ten dvojaký meter!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *