Matovič: Urobili ste zo mňa žida, ako keď Hitler ukazoval prstom. Všetko čo robím, prezentujete ako katastrofu

Ministra financií Igora Matoviča sa opýtal novinár, či by podľa najnovšieho prieskumu, ktorý ho radí medzi najmenej dôveryhodných politikov, nemal odstúpiť z funkcie.

Matovič ale tvrdí, že prieskumom neverí, pred voľbami im dávali päť percent a nakoniec mal 25%

„Čokoľvek som mohol urobiť dobre, nič nebolo odprezentované. Čo len náznak váhavého bolo prezentované ako katastrofa najväčšia na svete a urobili ste jednoducho zo mňa Žida 21. storočia,“ vysvetlil.

„Tak ako Židia počas nacistického Nemecka boli za všetko vinní, lebo Hitler ukázal na nich prstom, tak mnohí ľudia na Slovensku chceli urobiť niekoho, kto bude za všetko vinný, či počas koronakrízy alebo neskôr. A podarilo sa to mnohým z vás,“ odpovedal novinárom.

Matovič vraj veci nerobí preto, aby bol populárny „Beriem to tak, že som za všetko na Slovensku vinný, keď bude zajtra zamračené, aj to budem mať na svedomí. Ale nerobím si z toho nič,“ 

„Oprávnene. Čoho sa chytil to mierne povedané vždy pokazil. A nehovoriac o rastúcich preferenciách Hlasu a Smeru. Aj za to je podpísaný Igorko. Jedna hrôza. Už len štátny bankrot a jeho dielo je dokonané.“ píše v diskusii Miroslav.

„Matovič by mal ako prvý v histórii volieb dostať minusový počet hlasov. (škoda, že sa to nedá).“ píše Lukáš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *