Slováci vytiahli na Hegera video, kde hovoril o tom, ako piť vodku, aby o tom nikto nevedel

Premiér Eduard Heger je známy tým, že spolu s ďalším politikom Jurajom Drobom od roku 2007 podnikali s luxusnou vodkou Double Cross, ktorú dokázali dostať do Spojených štátov amerických.

Heger vtedy prezentoval ich cestu a chválil sa úspechmi. Hovoril o tom, že vodku dostali do časopisu Playboy, ktorý je známy erotikou.

„S Jurajom Drobom sa poznáme dlhé roky, na projekte exkluzívneho produktu (vodky), ktorý v USA robí dobré meno Slovensku, spolupracujeme od roku 2004,“ povedal E. Heger v rozhovore pre DennikN v lete 2017.

Vodka s dvojkrížom na fľaši sa predáva v luxusných baroch na Manhattane. Dobrým marketingom exkluzivity a dizajnom fľaše sa mohla predávať za viac ako 50 dolárov. Aj na Slovensku sa táto vodka predáva za viac ako 50 eur.

Neskôr sme Hegera mohli vidieť, ako silne veriaceho človeka. No jednoducho treba uznať, že keď Heger chce, vie ako veci ľuďom predať. Veď to aj sám priznal.

Teraz sa sociálnymi sieťami šíri zostrihané video, kde redaktorka Denník N dáva otázku Hegerovi, či by bol a to, aby sa politici verejne neprezentovali spolu s alkoholom. Premiér odpovedá, že určite.

Ľudia si okamžite spomenuli na video pár rokov dozadu, kde ešte hovoril ako predajca vodky „A čo je lepšie ako, si dať koktejl aj cez deň poobede. A čo je lepšie, ako si dať koktejl cez obed a nikto nevie, že pijete alkohol?“ pýta sa dnes už premiér Heger na akejsi prednáške či prezentácii ľudí.

„No on je trapko a určite už má nejakú tú vodečku v sebe veď prečo nepiť vodku už na obed, však on je živí príklad , ale hentá žumpa, že jej nieje trápne takto sa podlizovať alkoholikovi“ píše Rita v diskusii.

„Z čoho bol asi ožratý jeho kamoš dedeček. Zobral si jeho radu k srdcu a už na obed si dal koktail vodku s rumom“ píše Peter.

Heger je však okrem dobrého predajcu vodky aj vraj silne veriaci:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *