Slováci sú sprostý národ, lebo by nebojovali proti Rusom, preto ide pred ambasádu narobiť bordel, odkazuje aktivista

Známy aktivista a podporovateľ Igora Matoviča, Július Kovács na sociálnej sieti uverejnil video, v ktorom vyzýva na oslavy Nového roka pred ruskou ambasádou.

Kováč tvrdí, že väčšina Slovenska je sprostá, pretože 52% verí Putinovi. Nevedno však, aký prieskum myslel, takže je jeho vety veľmi ťažké identifikovať, ako vždy…

Podľa Kovács je však Putin „špinavý hajzel, ktorý napadol Ukrajinu“ a ruské vojská tam vraždia deti a znásilňujú ženy.

Aktivistovi vadí aj to, že keby Rusi napadli Slovensko, Slováci by sa vraj nebránili.

Kovács teraz „veľmi vážne rozmýšľa“ že na oslavy Silvestra pôjde pred ruskú ambasádu a vyleje tam červenú farbu, aby sa Rusi hnali. Varuje aj políciu, aby sa pripravila.

Kovács je však vo väčšine prípadov len osamotený na svojich protestoch a maximálne príde sedem ľudí.

„Silvestra by si mal stráviť niekde v liečebnom ústave pre psychicky narušených ľudí. Takí ako ty nemajú, čo hľadať medzi slušnými ľudmi na verejnosti. A zaujímalo by ma, že kto môže takého ako ty sledovať a poslúchať nebodaj, možno Pročko.“ odkazujú mu Slováci diskusii.

„Pre Teba by bolo ideálne osláviť Nový rok keby si sa sám zavrel na balkóne, buchol fľašu šampanského a šiel spat“ odporúča mu Milada.

„Na Silvestra bude pred ruskou ambasádou sprostý Július a zo 5 ďalších sprostákov…“ píše Peter.

„Ako komediálny výstup dobré. Ono zase netreba zabúdať, že aj na tzv. alternatívnej scéne je niekoľko takýchto exotov, ktorí potom dokážu aj každú peknú myšlienku zničiť a zdiskreditovať. Vždy si treba dávať pozor na ľudí, ktorý hovoria: „zlý XY“, zlé toto, zlé hento, ešte aj nadávky použijú, ale takmer vôbec od nich nepočujete, ako by veci mali fungovať, nejaké ich východisko.“ odkazuje Ladislav.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *