Skoro sa rozplakali: Sme dokopaní a dobití až do vykrvácania za pomoc pre ľudí, odkazuje Matovič a Pollák

Parlament dnes spolu so stranou SaS schválil štátny rozpočet a Slováci sa tak nemusia báť obrovského nárastu ceny energii. Zdražie však alkohol.

Poslanec OĽANO Peter Pollák sa v parlament radoval a zároveň so svojim straníckym šéfom Igorom Matovičom, ktorý končí ako minister financií vyhlásil, že sú dokopaní a dobití za pomoc ľuďom.

„Dokopaní, dobití, až do vykrvácania sme ostali v boji za pomoc ľuďom. Prišla tá najväčšia obeta, odchod Igora Matoviča z ministerstva financií a zrazu tí, ktorí hovorili, že to je najhorší rozpočet, zaňho zahlasovali. Toto je znak toho, že pre Matoviča ste vy ľudia na prvom mieste.“ uviedol Pollák.

„toto nemusite, az tak sa niekam pchat…zaplatia to este aj nase pravnucata a vase deti…a my budeme mat po 40 rokov prace smiesny dochodok… lebo psycho..“ kritizuje politikov Miriam.

„Ľudia netešte sa, tú pomoc budú splácať ešte naše vnúčence, to si uvedomte a ak vám to nedochádza tak vám to dojde.“ píše Roman.

„Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepšie. Vy ste unikát aj ten pán vedľa vás. Už vám niekto povedal že ľudia vedia rozmýšľať a spočítať si dva a dva?“ píše Emília.

„Aj nam dochodcom mali dat o 200eur viac.My sme cely zivot robili,odvadzli dane a mame najmensie dochodky v celej EU.zijeme ako zobraci.toto bol Matovicov tah,aby ho zasa volili,najviac tam v osadach.tlieskam.“ odkazuje Ľudmila.

Na chvíľočku,len na malu chvíľočku by ste mal vytiahnut hlavu z Igorovej riti a možno by ste dokázal aj niečo iné ako sypať ruzove lupene na jeho posteľ…Nie Igor matovic nespravil všetko preto aby bol rozpočet schválený. V prvom rade nebol schválený jeho rozpočet ale rozpočet s pripomienkami. Čiže ak by bol ochotný od začiatku pripustiť pripomienky ( to by ale musel uznať ze jeho nápady nie sú také božské ráno ako sa mu večer zdali ), nebolo by toto cele divadielko. Ďalšia vec je ze ak by odišiel hneď ako to bola podmienka jednej z koaličných strán tak by mala stále vláda väčšinu. Ale je mi jasné že trebalo to vyspickovat a robiť zo seba martyra ktorý sa obetuje…nie. on sa neobetuje a podla všetkých prieskumov a podla toho ako posilňujú všetci ostatný tak mu to ani väčšina ľudí na slovensku nezerie.

Toť kolovalo internetom video kde sa Igor vyjadroval k tomu ako treba vôľu ľudí o predčasných voľbách rešpektovať a ako sa žiaden čistý politik predsa nemá čoho obávať. Je pravda ze tieto vyjadrenia sú z doby kedy suchal opozičnú lavicu … Nuž…dojebali ste to na plnej čiare a všetko čo nastane po vás je len a len vaša vizitka. Tak ako kedysi Mečiar stvoril Fica tak vy ste teraz stvorili Ficov návrat, ešte silnejší ako pred vami a ňuňu nenápadne si hrkutajuci s nackami z republiky a svojim mladším krajším ja Petrikom sa teraz veľmi veľmi smejú a padol im kamen zo srdca,lebo ani prstekom nemuseli pohnúť a budú naspäť“ odkazuje Radim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *