Radšej ušiel! Nový riaditeľ od Matoviča zažil peklo! „Takto treba vyhodiť celú túto neschopnú bandu!“ (Video)

Zamestnanci v Národnom ústave tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie vo Vyšných Hágoch sú nespokojný s výberom nového riaditeľa, ktorého nominovala súčasná vláda a minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Tí totiž vymenili riaditeľa, ktorý tam pôsobil 15 rokov a mal veľa skúseností. Teraz ho nahradil nominant strany Igora Matoviča OĽANO, ktorého zamestnanci vypískali a žiadajú ministra, aby sa s nimi okamžite stretol, pretože s novým riaditeľom sú nespokojní.

Keď sa prišiel nový riaditeľ ukázať zamestnancom, úplne ho vypískali a kričali „HANBA! HANBA!“.

„Bolo evidentne jasné, že pán riaditeľ nemá predstavu o tom, ako sa riadi takýto ústav.“ odkázali zamestnanci.

„Ja vôbec nerozumiem tomu, čo sa tu deje“ odpovedal nový riaditeľ ústavu.

„To sú tí odborníci, ešte mu horí cigaretka na vrátnici a už ide kádrovať. Správny postup, takto by sme mali vládu odborníkov o ktorej sa bude písať v učebniciach hnať od koryta a poslať ich tam kam patria za svoje skutky čo napáchali na ľuďoch“ píše v diskusii Robert.

„Vyšné Hágy super   a takto by malo odvážne a jednotne Slovensko vyhodiť celú túto koaličnú bandu“ píše Darina.

„Nechápem, prečo by si nemohli zamestnanci vybrať riaditeľa spomedzi seba. Veď oni najlepšie vedia, čo ústav potrebuje. Nie nejaký hej počkaj, čo za týždeň pokazí, čo oni budovali roky.“ píše Jana.

„Takto by malo vyhodiť politikov celé Slovensko a nie jedna nemocnica. Ale klobuk dolu za odvahu a jednotu. “ píše Tomáš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *