Pročko sa neudržal: Matovič je triezvo uvažujúci človek a osobnosť, za ktorou idú ľudia!

Poslanec Jozef Pročko, ktorého ľudia poznajú ako humoristu z televízie, kde sa holý preháňal cez námestie, aby zaujal ľudí, si zastával v rozhovore pre TA3 svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča.

Podľa neho je Matovič triezvo racionálne uvažujúci človek, za ktorým idú ľudia. Pročkovi neprekáža ani to, že Matovič je najmenej populárny politik na Slovensku.

„Igor Matovič je jednoducho človek, ktorý ma svoje zásady a mne sa tie jeho zásady páčia.“ povedal Pročko.

Bývalý zabávač tvrdí aj to, že poslanci OĽANO si môžu hlasovať ako chcú a nikdy ich k ničomu Matovič nenútil.

Podľa Pročka sme tu mali vládu zlodejov, ktorá kradla milióny. „V jednom s tebou súhlasím,nechcem vo vláde ani zlodejov,ani bláznov.Naucili nás,ale zabudol si spomenúť gorily Dzurindu a miklosa ty farizej.“ napísal Tomáš v diskusii.

Už sa asi nekradne ročne 3 miliardy, a vláda ich má k dispozícii, tak môže masívne pomáhať ľuďom , má 6 miliárd navyše. Ten Pročko je chorý ako Matovič.“ píše Jozef.

„No to si povedal veľkú pravdu, že nie si politik, nebol si a ani nebudeš neviem prečo si poslancom, vrieskat tarat klamať, nie si odborník iba sprostý komediant!!“ píše Štefan.

„Kým bol komediant, aj to slabý, ale dobre! Teraz, keď je ako výkvet národa v parlamente, zle, veľmi zle! To Matovič zahnusil politiku takýmíto ľuďmi! Matovič je tá osoba, ktorá zničila politiku, zničila Slovensko a takýto odpad národa mu pritom pomáha! Kto iný? Slušný a priemerne inteligentný človek si iba odpľuje nad nimi!“ napísal ďalší Slovák.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *