Kotleba: Fico hlasoval za rozšírenie NATO! Plán je rozpútať vojnu s Ruskom!

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky včera poobede po piatej hodine schválili prístupové protokoly Fínska a Švédska na vstup do NATO.

Schváliť to ešte musí prezidentka Zuzana Čaputová, čo by nemal byť problém. Za vstup Fínska hlasovalo 126 poslancov z prítomných 143 a za vstup Švédska 124 poslancov z 144, ktorí sa prezentovali.

Za hlasovali strany OĽANO, Sme Rodina, SaS, Za Ľudi ale aj strana Smer na čele s Robertom Ficom či Hlas s Pellegrinim. Proti bola len strana Mariana Kotlebu ĽSNS a ich odídenci okolo Milana Mazureka.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vo videu vyjadril veľmi kriticky na stranu Roberta Fica Smer a označil ich za zradcov „126 zradcov týmto spravilo výrazný krok, k zatiahnutiu Slovenska do vojny s Ruskou federáciou“ vyhlásil Kotleba.

Marian Kotleba tvrdí, že všetci, ktorí hlasovali za vstup Švédska a Fínska do NATO, sú za napĺňanie plánov globalistov „…a ten hlavný plán je rozpútať vojnu s Ruskou federáciou“.

„Preto si prosím dobre zapamätajte, že tak, ako sa za Ficovej vlády nakupovali americké stíhačky, tak dnes aj všetci prítomní poslanci Smeru, vrátane samotného Roberta Fica, hlasovali za rozšírenie NATO o Fínsko a Švédsko.“ hovorí Kotleba a dodáva „Masky padli. Opona sa roztiahla. Nie je viac nad čím špekulovať“.

Takto hlasovali poslanci za rozšírenie NATO o Švédsko a Fínsko v parlamente:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *