Právnik varuje pred nebezpečenstvom 15-minútových miest: „Musíme sa stať neviditeľnými“

Americký právnik je ďalším z radu tých, ktorí varujú pred 15-minútovými a inteligentnými mestami. V tejto súvislosti opäť pripomínam, že sa to môže týkať akéhokoľvek mesta s približne 10 000 obyvateľmi alebo viac.

Preto je dobré sledovať, či sa do tohto projektu nezapojilo aj vaše mesto. Predovšetkým Česká republika však patrí k lídrom projektu „smart city“. Ak sa už nejaké mesto prihlásilo do projektu „smart city“, je veľmi pravdepodobné, že sa prihlási aj do projektu 15-minútových miest.

Tieto mestá sa potom stanú, najmä v čase vyhlásenej pandémie alebo klimatickej krízy, doslova koncentračným bodom, z ktorého sa jednoducho nedá uniknúť.

Pred 15-minútovým mestom, ako aj pred digitálnou menou (CBDC) a digitálnou identitou (ID) varuje aj americký právnik v nasledujúcom videu.

„Všetky informácie, ktoré sa o ľuďoch zhromažďujú, putujú na centrálne miesto. Informácie sa ukladajú a spracúvajú a spoločnosti a vlády majú k tejto databáze prístup.“ Uviedol to advokát W. Scott McCollough v relácii Dobré ráno CHD .

„Táto sieť existuje a je zabudovaná napríklad do bezdrôtovej siete,“ pokračoval. „Stlačením tlačidla môžu aktivovať niečo, čo sa nazýva digitálna mena centrálnej banky (CBDC).“

„Už žiadne peniaze, jedno stlačenie tlačidla a máte to, CBDC,“ tvrdí McCollough. „Jedno stlačenie tlačidla a už nemôžete vstúpiť do obchodu. Jedno stlačenie tlačidla a policajt bude za vami, keď vyjdete pred svoje 10, 11 alebo 15 minútové mesto.“

„Všetko je to pripravené,“ zdôraznil advokát.

„Je to tam. Testovali to počas pandémie. Informácie sú dostupné a prístupné. Je to všetko prepojené. A vlády, najmä vláda USA, a mnohé spravodajské agentúry majú k týmto informáciám prístup. Nepotrebujú na to príkaz.“

„Musíme povedať ‚nie‘. Musíme sa stať neviditeľnými, aby sme im zabránili nás ovládať.“

K poslednému tvrdeniu by som len dodal, že by nebolo potrebné stať sa neviditeľným, keby sa väčšina ľudí konečne prebudila a uvedomila si, kam svet čoraz rýchlejším tempom smeruje.

Ak by sa väčšina ľudí vzoprela, nebolo by možné tieto plány účinne realizovať. Po skončení hotovosti a zavedení CBDC bude akýkoľvek odpor neúčinný…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *