Poslanec Osuský: Menej jedzte, kúrte a jazdite autom a nemusíte sa báť zdražovania

Liberálny poslanec z vládnej strany SaS Peter Osuský pekne vytočil Slovákov na sociálnych sieťach svojím názorom na zdražovanie a šetrenie.

Podľa Osuského pri takomto zdražovaní máme zredukovať prijem potravín o také percentá, o aké zdraželi.

Tiež máme menej kúriť, svietiť a jazdiť autom.

„Nuž veď hej, ak napríklad potraviny zdraželi o 12%, stačí zredukovať o 12% ich príjem. Pri pohľade na nadváhu nezanedbateľnej časti obyvateľstva by to bol krok správnym smerom. A menej prekurovať a menej vysvecovať a menej používať auto. A potom sa vlastne netreba znepokojovať nad zdražovaním“ píše poslanec.

„Nuz aj NRSR by bolo treba pre zaciatok zredukovat platy o 12 percent, zredukovat pocet poslancov o 12 percent , znizit pocet asistentov o 12 percent, vsetky benefity o 12 percent a velmi by sme to ani nepocitili.“ píše Helena.

„To čo sú to za sprostrosti? Aj p. Osuský menej je aj obmedzuje používania auta? Sú to prázdne slová, lebo on nemá ani tušenie, ako sa už teraz žije jednoduchým mladým a starým ľuďom, že si pri tých cenách nemôžu vyskakovať tak, ako poslanci!!!“ píše Anna.

„Pri jeho plate by som tiež nemala so zdražovaním problém a pri pomere plat/výkon je to vysoko nadpriemerný zárobok. Ale že toto povie zvolený zástupca ľudu je na zamyslenie… pri ďalších voľbách netreba zabúdať!“ píše Alena.

3 Replies to “Poslanec Osuský: Menej jedzte, kúrte a jazdite autom a nemusíte sa báť zdražovania

  1. Pozri dement Osuský akí vyžratî sù v parlamente! Ani ty vyšportovaný Adonis nie si, pandero mãš riadne!🙄🤣

  2. O 12% ???? To kde žije. V Kauflande, Lidli – najlacnejších supermarketoch na Slovensku stúpli ceny potravín oproti minulému roku o cca 15- 70% (pečivo, chlieb 40-50%, mlieko 30-40%, syry 40-60%, mäso 60-80%…) . Nech pán Osuský konzumuje o 40% (v priemere menej potravín, ako minulý rok a v zime o 80% menej a o pol roka bude o jedného premúdrelého liberála menej – príroda sa o to postará.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *