Poslanec OĽANO hlási: Ľudia Matovičovi veria a fandia! Vďaka Matovičovi vyhráme! Pán Boh pomáhaj!

Parlament dnes odvolával ministra financií Igora Matoviča a šéfa hnutia OĽANO, ktorý do parlamentu a na lukratívne miesta dostal niekoľko ľudí, ktorí sú mu naozaj verní.

Jedným z nich je aj poslanec Peter Vons, ktorý prosí Boha a hlási, že Matovičovi veria ľudia a fandia mu:

„Slovensko a celá Európa čelí neskutočnej energetickej kríze, ktorá prišla hneď po pandemii spolu s vojnou, ktorá je za našimi hranicami. Túto ťažkú situáciu doslova zneužíva opozícia aj s veľkou až OKATOU podporou niektorých médií. Samozrejme, že útočia na lídrov, ktorí sú na čele boja proti korupcii a za ozdravenie Slovenska, a to do teba Igor, Eda Hegera a vlády.

Ich hlavný cieľ je  zhnusiť vás – nás celému národu, a to klamstvami a štvaním proti všetkému, čo vláda robí. Najviac toho musíš znášať práve ty, ale verím, že sa nedáš zlomiť. Momentálne to tak nevyzerá, ale verím, že ten boj o charakter Slovenska aj vďaka tebe vyhráme. Ľudia tebe, OĽANu, vláde veria a fandia. Tak ich NESMIEME SKLAMAŤ. Nech tebe aj nám Pán Boh pomáha“ napísal Peter Vons v komentári pod statusom Igora Matoviča.

Matovič sa totiž v statuse sťažoval, že pracuje 300 hodín mesačne:

„Covid. Ekonomická kríza. Vojna za hranicami. Utečenci. Megainflácia. Energetická kríza … kríza na krízu sa valí a mnohí z nás už nestíhajú so silami. Že sa to nepatrí hovoriť? Kašlem na to, priznávam: mnohí z nás už fyzicky ideme z posledného.

Poznám nasadenie všetkých ministrov, nasadenie Eda ako premiéra … a s kľudným svedomím môžem povedať, že už dva a pol roka ide väčšina z nás cca 300 hodín mesačne. Zanedbávame rodiny, kamarátstva, zdravie … a ťaháme spolu preťažkú káru so všetkými krížmi, ktoré sme dostali nadelené.“

„Nie je to dobrý pocit. Nie, je to nahovno pocit. Robíme presne to, čo sme ľuďom sľúbili – nekradneme, spravodlivosti ruky držíme oddane rozviazané, podvody eliminujeme, eurofondy netunelujeme, eurá obraciame … a takto získané bubáky vo veľkom dávame ľuďom – rodinám od januára 100 miliónov mesačne navyše, dôchodcom 10 krát ročne viac cez mimoriadnu pomoc ako Smer či Hlas, na záchranu pracovných miest miliardy, na záchranu zdravia a životov miliardy, na pomoc s energiami miliardy … a stále len zle, zle, zle.

Skorumpovaní zločinci sú in. Lenivý diletant boh na Zemi. Ľudia, ktorí makajú a v ťažkom oslabení chránia verejný záujem, sú hnoj. Demoralizovať, dehumanizovať, totálne zničiť autoritu volených autorít. To je spoločný cieľ už 2,5 roka (mnohých) médií, skorumpovanej opozície a oligarchov v pozadí … a výsledok sa dostavil = absolútny rozvrat dôvery = všetko zlé, nič nestačí … a len nové voľby pomôžu!“ písal ďalej Matovič.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *