Poslanec Dostál vyzýva Slovákov: Pošlite ukrajinskej armáde peniaze! Každý z nás môže

Poslanec Ondrej Dostál za stranu Sloboda a Solidarita vyzýva na sociálnej sieti Slovákov, aby pomohli ukrajinskej armáde. Dostál, ktorý zarába mesačne niečo tesne pod päťtisíc eur uvádza číslo účtu pre ukrajinskú armádu.

Rusko je teroristický štát, Ukrajina potrebuje našu solidaritu,“ napísal do pozvánky na sociálnej sieti.

„Putin je vojnový zločinec a patrí pred súd. Ukrajina potrebuje našu všemožnú podporu. Každý z nás môže v rámci svojich možností pomôcť Ukrajine, aby sa dokázala lepšie brániť pred ruským agresorom. Napríklad tým, že pošle peniaze priamo na účet ukrajinskej armády,“ napísal Dostál a dodal „Sláva Ukrajine!“ 

Aj keď vysoká inflácia ukradla s peňaženky mnoho Slovákom a drahé energie ničia podnikateľov, našlo sa veľa Dostálových fanúšikov, ktorí poslali ukrajinskej armáde peniaze.

„NECHAJTE SI Z VÝPLATY 300€, ROK , A OSTATNÉ POŠLITE NA UKRAJINU , AJ TIE BOČNÉ , NAKRADNURÉ PRACHY !!!“ píše Peter poslancovi.

„Pán Dostal pomohlo sa Ukrajine a pomáha ale teraz sa musí pomôcť Slovensku ľuďom ktorí tu žijú v chudobe! SaS vykašľali ste sa na ľudí a teraz čo robí vás predseda nezmestí sa furt do kože a ide sa spojiť s Ficom a pellem a fašistami.. Je mi ľúto vašich voličov lebo ste sklamali na plnej čiare!“ píše Jarka.

„Presne tak máte z čoho posielať a činnosť v parlamente žiadna skôr iba deštrukcia keby ste takéto niečo robili v vašich slávnych súkromných firmách kde sa dusujete ako ich podporujete tak by ste museli na výplaty ešte doplácať“ píše Ľubomír.

„Čo tak začať v tom zmätku zvanom parlament aj pracovať? Kedy sa za tie vaše kráľovské platy konečne začnete poriadne zaujímať hlavne o Slovákov, ktorí žijú na hranici chudoby? Osamelé matky s deťmi, dôchodcovia, invalidi, ale aj pracujúci za mzdy, ktoré si darmožráči neviete ani predstaviť,nie to s nich vyžiť. Stláčate gombíky v tom parlamente, vykrikujete na seba ako malé deti v škôlke,nadávate jeden na druhého, parlament je poloprázdny, poprípade schôdza je zmarená. Všetci ste tam banda darmožračov, ktorí si užívajú za naše peniaze a to pre nič za nič. Namiesto toho aby ste niečo robili pre ľudí, podporujete zabíjanie nevinných ľudí.“ píše Laco.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *