Otec Natálky, ktorú zavraždil Dědeček napísal srdcervúci odkaz po jeho prepustení: Sudca! Pozrite sa matkám zavraždených detí do očí!

Otec mladej Natálie (19), ktorá zahynula pri tragickej udalosti, kedy opitý Dušan Dědeček zavraždil piatich ľudí na Zochovej zástavke v Bratislave napísal na sociálnej sieti smutný odkaz.

Sudca totiž včera prepustil Dušana Dědečka a ten bude stíhaný na slobode.

„Som otec mŕtvej Natálky. Okrem nej sú ešte štyri mŕtve deti a kopec ranených. Má ten sudca nejaké svedomie? Za takú spravodlivosť sme bojovali?, napísal Pavol Hamrák.

Keď sa o rozhodnutí súdu dozvedela jeho manželka, odpadla a nevedeli ju prebrať, uviedol sklamaný otec.

​Práve vo štvrtok, keď súd rozhodoval o väzbe pre Dušana Dedečka, svietilo v kalendári meno Natália.

„Tento darček dostala k meninám od sudcu,“ napísal otec.

„Nech sa pán sudca príde pozrieť manželke do očí (každej matke zavraždených detí) a nech im povie, že ten vrah je ctihodný občan Bratislavy. Že vraj “náš človek už neexistuje“, dodal Pavol Hamrák.

„Súd nevzhliadol dôvod tzv. útekovej väzby pre hrozbu vysokého trestu. Súd nevzhliadol ani dôvod tzv. preventívnej väzby, keďže hrozba pokračovania v identickom alebo obdobnom konaní z konania obvineného a iných konkrétnych skutočností nevyplýva,“ priblížil hovorca bratislavského súdu Pavol Adamčiak. Dodal, že súd konštatoval dôvodnosť vzneseného obvinenia, píše portál tvnoviny.sk

Sudca včera pustil Dušana Dědečka, ktorý opitý zavraždil na autobusovej zástavke piatich ľudí a stíhaný bude na slobode. Hrozí mu aj doživotie, či ho však dostane je otázne.

Dědečka včera sudca pustil a novinári ho čakali pred budovou súdu. Policajti po zuby ozbrojený držali novinárov a Dědeček utekal do auta ako o život.

@mario_vidak

♬ original sound – Mário Vidák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *