Nové zistenia: Dědeček mal v krvi vraj aj toto! „A teraz povedia, že za to nemohol a oslobodia ho?!!!“

Dušan Dědeček nemal v krvi len alkohol, ale našli sa tam aj iné látky. Dědeček v nedeľu večer opitý zavraždil piatich ľudí na autobusovej zástavke v Bratislave.

Prvé správy hovorili o tom, že Dědeček bol pod silným vplyvom alkoholu, v krvi mal mať až 1,69 promile alkoholu. Podľa najnovších informácií je to ešte horšie. Podľa zistení TV JOJ ukázal test v krvi až 2 promile alkoholu a odhalili aj prítomnosť omamných látok.

Podľa najnovších informácií Nového Času bol Dědeček pod vplyvom tabletiek na spanie.

„Tabletky na spanie mu dali do nápoja a zaspal za volantom a keď sa prebral nevie co sa stalo???“ pýta sa Jozef v diskusií.

„No ešte to prekrúte to tak aby boli tí na vine ktorý tam stáli. Ani by som sa tomu nečudoval lebo keď máš peniaze a ‚známich“ tak môžeš všetko v tejto skorumpovanej krajine…“ píše Ján.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vyjadril k tragickej udalosti, kde vysokopostavený funkcionár Dušan Dědeček zavraždil pod vplyvom alkoholu piatich nevinných ľudí na Zochovej zástavke v Bratislave a ďalších sedem ťažko zranil.

Kotleba sa obáva toho, aby sa prípad nezačal „krútiť“ a varuje, že už sa objavujú informácie, že k takejto nehode by došlo aj bez alkoholu.

„Médiá totiž už vydali články, v ktorých akože znalci hovoria, o tom že, v tomto prípade keď, zahynulo už päť ľudí a ďalší sú s vážnymi zraneniami v nemocnici, že vlastne alkohol nehral až takú úlohu, a že by to bola tragédia aj bez alkoholu. Jednoducho už sa to začína krútiť..“ hovorí Marian Kotleba vo videu.

Šéf ĽSNS varuje, že vinníkom nie je obyčajný človek, ale papaláš, ktorý má podľa neho blízko k politikom.

Vo videu Marian Kotleba oznámil, že ponúka bezplatné právne služby ich právnika JUDr. Milana Španíra, ktorý zadarmo pomôže všetkým poškodeným v tejto tragickej udalosti.

„Vraj mu hrozí aj doživotie, ale stále len hrozí, aby zapchali ľuďom ústa a zakryli oči? Až keď ho odsúdia, potom uverím… aby to nakoniec nebolo 7 rokov….“ píše v diskusii Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *