Naštvaný Čech chytil rebrík a pozrite sa, čo urobil s vlajkou Ukrajiny

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajine sme si mohli všimnúť aj u nás, že ľudia zo solidarity vyvesili ukrajinské vlajky.

Nie všetkým sa to však páči a tvrdia, že pomáhať treba, ale vlajky inej krajiny na budovy nepatria.

To isté si asi povedal aj jeden Čech, ktorý strhol ukrajinskú vlajku „Jak jsem včera psal, tak jsem udělal. Slaný umělecká škola“ píše.

V komentároch pod videom sa ľudia rozdelili do dvoch táborov

„Mňa by zaujímalo, čo na to tie ukrajinské deti co tam študujú.. Z toľkej mužnosti museli mať radosť.. Škola to tam vyvesi na znak solidarnosti, že ma medzi sebu aj týchto žiakov a príde, dáky inteligent z krcmi a zvesi im to dole..“ píše Peter.

„sú slovenské komunity v zahraničí kde sú slovenské ci české vlajky na školách.. Bavime sa tu o usa, Kanade, anglicku, Austrálii🙂 dokonca mate aj celé štvrté ci ulice kde žijú bok po boku Slováci a Česi a majú na zaciatku a končí ulice vyvesené vlajky na stoziaroch, mate slovenské kostoly kde je slovenská a česká vlajka a bohoslužba v slovenčine ci češtine, mate slovenské obchody v zahraničí kde sú naše vlajky vyvesené.. Bavime sa tu konkrétne o mestách ako miami, fort lauderdale-obe na Floride, o los Angeles, Denver-colorado a new Yersey.. A čuduj sa svetu, nikde nenapadlo nikomu ju zvesovat dole lebo aj cudzí v iných štátoch majú voči iným národom úctu.. S týmto ma neukecate keďže poznám Slovákovci Čechov v usa, mam tam aj rodinu a som aj v ich skupinách na fb a nikdy tam s niky nemali problém za to, že sú z iného národa a prisťahovali sa.. Ukrajinci sú tu ledva pol roka a Slováci im tu zvesaju vlajky dole, ničia a zapaluju auta ci ich tu slovné napádajú na ulici.. Vyzitka národa.. Ani sa nečudujem ze Slováci žijúci v zahraničí radšej hovoria ze sú z česka, v tom najhoršom sme sa preslávili všade a cítia v sebe hanbu keď vidia co sa tu robí, ako to tu vyzerá a ako sa tu ľudia k sebe chovajú..“ dodáva Peter.

„Správne. Vlajky iných štátov nepatria na budovy, ktoré ten štát nevlastní.“ myslí si Viktor.

6 Replies to “Naštvaný Čech chytil rebrík a pozrite sa, čo urobil s vlajkou Ukrajiny

  1. Dobrý, rozumný príspevok. Ten Peter je hlupák, keď porovnáva cudzincov žijúcich roky napríklad v Amerike s týmito utečencami napríklad z Ukrajiny.

  2. Ten Peter je pako!Nech nedáva do súvislosti Slovákov žijúcich v zahraničí s Ukrajincami.Skúste ísť na Ukrajinu či uvidíte niekde visieť slovenskú vlajku ako tu!Prečo si nepozriete fakty o Ukrajincoch?Banderizmus na Ukrajine prekvitá a nikto si z toho nerobí nič!Fašizmus a nacizmus sa verejne propaguje a ani to zrejme nikomu nevadí.Tak neviem čo ten Peter má aký problém so strhnutím ukrajinskej vlajky v cudzom štáte!Pokiaľ viem, štátne vlajky iných krajín sa vyvesujú v prípade návštevy politikov toho štátu ktorý príde na oficiálnu návštevu a nie ako je tomu teraz!Ukážte mi tú Ameriku čo píše ten Peter že majú vlajky svoje vyvesené,aká somárina?V Amerike vyvesia akurát americkú vlajku a nie Slovenské, české alebo Ukrajinské!Tak to robia aj iný prisťahovalci v Amerike ale určite si nevyvesia svoju vlajku!Tak ten Peter nech sa preberie konečne a nech sa ide pozrieť na hroby pozabíjaných civilistov na Donbas a Luhansk!Osem rokov ich Banderovci bombardovali a zabíjali len kôli tomu že sa chceli osamostatniť!Tak čo Peter?obvešaj si celí dom alebo kde bývaš tými ukrajinskými vlajkami,normálny ľudia nemajú tú potrebu!Ja som bol na Ukrajine tak pomlč radčšej,viem ako verbovali domácich zabíjať ruskú menšinu!Najskôr im pobrali všetky menšinové práva (Fašisti z EP na to srali ako ináč) a potom ich ešte začali denno denne bombardovať za pomoci západných zbraní,presne ako tomu je teraz!Chcel by som vidieť keby sa na Slovensku pobrali všetky práva maďarskej menšine a ešte by ich Slováci začali bombardovať či by západ ešte pomáhal Slovákom ako tomu je teraz!

    1. Dobrý, rozumný príspevok. Ten Peter je hlupák, keď porovnáva cudzincov žijúcich roky napríklad v Amerike s týmito utečencami napríklad z Ukrajiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *