Naď to povedal jasne! Vďaka OĽANO má Slovensko politikov, ktorí slúžia ľuďom a vyvedú nás z búrky

Súčasný minister obrany Jaroslav Naď na sociálnej sieti napísal status, v ktorom pripomína „11 rokov úprimného a odvážneho boja za Slovensko“ a hovorí o založení hnutia OĽANO, ktorému šéfuje Igor Matovič.

„Presne 11. novembra 2011 naši zakladajúci členovia Igor Matovič, Jozef Viskupič, Erika Jurinová a Martin Fecko zdvihli zástavu boja za lepšie a spravodlivé Slovensko. A dali šancu vyrásť novej generácii slovenských politikov, ktorí mandát od ľudí berú ako službu.“ začína svoj status Naď, ktorý kedysi nazval protestujúcich opicami.

Naď si zaspomínal aj na pád vlády Radičovej „Po nezmyselnom páde Radičovej vlády nasledoval ťažký a dlhý zápas so Zlom. Políciu riadili hrubokrkí gangstri, mafia v bielych golieroch prelievala stovky miliónov eur verejných peňazí na súkromné účty, na čele ministerstva spravodlivosti stála hlava justičnej mafie… A kadejakí lokálni zlodejskí primitívi si tu robili, čo sa im len zachcelo.“

Minister hovorí o temnote „V tejto temnote práve hnutie OĽANO, statoční občianski aktivisti a investigatívni novinári svietili reflektorom na darebákov – a na férovku a bez okolkov sme problémy pomenovali. Spolu s Vami, priatelia, sme Zlo porazili. Dostali sme príležitosť na obnovu a reštart Slovenska a robíme všetko, čo je v našich silách. Čelíme jednej kríze za druhou… Covid, vojna, inflácia… Našu spoločnú loď však s Vami vyvedieme z každej búrky.“

„Slovensko reformujeme a rozbiehame zásadnú modernizáciu, aká nemá v novodobej histórii našej vlasti obdobu. Áno, nie sme neomylní a nekritizovateľní. Sme obyčajní ľudia, ktorí správu vecí verejných považujú za misiu. A nikdy vás nezradíme.“ dodal na záver Naď.

„Snahy o okliestovanie práv žien, vzostup a nadprava katolíckej cirkvi, šírenie protimensinovych nálad v spoločnosti kleru a náckov. …. Vydláždili ste cestu smeráckej mafii za prvú polovicu volebného obdobia… Fakt úspech. Zahodili ste za 2 roky takmer 10 ročnú prácu…“ napísal Timmy ministrovi v diskusii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *