Veď toto je invázia! Sledujte tú masu migrantov pri našich hraniciach! A slovenská polícia nikde!

Televízia TA3 uverejnila v relácii „Tak takto?!““ zábery húfu migrantov z Maroka, ktorí sa snažili prekročiť rakúsko-maďarskú hranicu, ktorá je trojuholníkom s tou našou Slovenskou, hneď vedľa obci Rajka.

Rakúska polícia sa pochválila, že migrantov zadržali. Ako tvrdia v relácii TA3, slovenskí policajti nikde. Rakúšania tvrdia, že rekordné záchyty na ich vonkajšej hranici hovoria o tom, že ich polícia robí maximum. A tá naša?

Podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana sú policajné kontroly na hraniciach neopodstatnené a sú v rozpore s kódexom schengenských hraníc.

„87-tisíc ilegálnych migrantov zadržaných na hraniciach Rakúska a 540 uväznených pašerákov ľudí. Toto je výsledok práce rakúskej polície za prvých desať mesiacov tohto roka. Hegyeshalom a Nickelsdorf sú od slovenských hraníc vzdialené iba niekoľko kilometrov. A slovenskú hranicu, na rozdiel od tej rakúskej, nestráži nikto. Policajný prezident Štefan Hamran tvrdí, že hraničné kontroly na vnútorných hraniciach sú neopodstatnené a sú v rozpore s kódexom schengenských hraníc. Migrácia podľa tohto kódexu- aj podľa šéfa slovenskej polície- nie je považovaná za bezpečnostné riziko.“ píše TA3.

„Panebože! Veď toto je invázia! Nebuďme už takí naivní a hlúpi! Nevieme, kto sú. Nevieme, čo chcú. Jasné, že prvé mesiace, sa budú len usmievať, ale čo potom? A naši policajti ich ešte chránia a dávame im najesť! Nech si tí policajti uvedomia, že chránia migrantov, ktorí môžu byť veľkým ohrozením pre ich vlastné ženy a dcéry do budúcna!“ napísala Anna v diskusii v súvislosti s tým, že ťažkoodenci chránili migrantov na proteste Kútoch.

@mario_vidak

♬ original sound – Mário Vidák

Šéf ĽSNS Marian Kotleba na včerajšom proteste proti nelegálnej migrácii v Kútoch oznámil, že od 17.novembra 2022 spúšťa nábor členov do občianskej pohraničnej stráže.

V tento dátum sa konajú protesty proti vláde v hlavnom meste Slovenska. Kotleba tam bude zbierať ľudí, ktorí sa chcú prihlásiť do občianskej pohraničnej stráže.

„17.novembra na zhromaždeniach v Bratislave sa spustí nábor občianskej pohraničnej stráže. Všetci tí, ktorí cítite v sebe chlapov, všetci bývalí vojaci, policajti, ZVSJ. Všetci tí, ktorí nebojíte postaviť na hranicu, budete vítaní.“ oznámil Marian Kotleba.

Kotlebovci už v roku 2016 spustili občianske hliadky vo vlakoch, ktoré jazdili cez osady. Vtedy to bolo na popud občanov, keď pri Leviciach vo vlaku mladý Róm napadol študentku, zlomil jej prst a škrtil ju šnúrkou od topánok. Kotlebovci vtedy niekoľko mesiacov hliadkovali vo vlakoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *