Moderátor už nezvládol Matoviča! „Toto už prestáva byť sranda! Neodpovedáte na moje otázky! Katastrofa!“

Šéf OĽANO a minister financií Igor Matovič bol hosťom v diskusnej relácii na rádiu Expres, kde sa dokonca dostal do ostrej debaty s moderátorom Braňom Závodským.

Pri téme o novinároch, ktorých si Matovičov pohneval výrokom, že dnes si vraj kúpite novinára za 500eur, aby o vás písal, sa debata strhla a moderátor už použil vety ako „toto už ako prestáva byť sranda pán predseda!“ či „vy neodpovedáte na moje otázky, toto je katastrofa“.

Matovič totiž tvrdí, že jeho výrok nemyslel na všetkých novinárov.

Podľa Matoviča mu obyčajní ľudia tlieskajú za to, že odhaľuje takýchto novinárov, o akých však ide nepovedal.

Matovič však chce takýchto novinárov odhaľovať „Beriem to ako verejnú objednávku. Postupne ich budem dávať dole,“ vyhlásil Matovič, keď hovoril o tom, že podľa neho dodnes na Slovensku fungujú novinári, u ktorých si môže niekto zaplatiť za to, aby písali tak, ako on potrebuje, klamali, zavádzali a prekrúcali fakty, píše Refresher.sk

„Takíto novinári na Slovensku naďalej fungujú,“ povedal Matovič, na čo Braňo Závodský reagoval slovami, či to naozaj minister myslí vážne. Keď moderátor spomenul reláciu Na pranieri, ktorú pred rokmi spustil Marian Kočner na „diskreditáciu“ novinárov, ktorých nechával sledovať, tak Matovič povedal, že sa cíti presne tak, dodáva Refresher.

„Braňo konečne sa ho niekto nebojí. S takým klamárom musíš mať pevné nervy. Nie vždy ťa obdivujem, ale dnes klobúk dole“ píše v diskusii Štefan.

„Zavodsky to je strašná hanba toto, čo predvadzate! Na mieste vládnych ministrov by som už totálne odmietala pozvania do diskusie s týmto akozeboze novinárom – to vôbec nemá cenu! Nech si vola prezidentku, Pelleho, Fica a servilne počúva ich memoáre a pri odchode nech sa nezabudne pokloniť a pozdraviť: “ručičky bozkávam”!“ bráni Matoviča Viera.

„Nepočúvateľná debata. Lepšie témy ako kde a kto sú tí konzervatívci, a kto je dobrý a kto je zlý, urazení novinári /hoci sa im IM ospravedlnil/ a Sima Martausová pre verejnosť neexistujú?“ píše Miroslav.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *