Matovičov poslanec vybuchol v TV: Takto, ako sme my pomohli ľuďom v týchto ťažkých časoch… (Video)

Poslanec Michal Šipoš za stranu OĽANO bol v diskusnej relácii Na Telo, kde hovoril aj o zastropovaní cien energii.

K tomuto kroku už pristúpila česká vláda a tá naša má stále na čas a Slováci sú bezradní.

Šipoš sa pustil do slovnej prestrelky aj s jeho kolegom v relácii Erikom Tomášom, ktorému vyčítal, že zvyšovali ich vlády príspevky na dieťa len o centy, zatiaľ čo oni o celé eurá.

Poslanec OĽANO sa v diskusii vyhováral, že zastropované ceny energii mal mať zákonom pripravené Richard Sulík, no od februára 2022 sa nikde nepohli a Slováci tak žijú v neistote.

„To je neuveriteľné! Tak Erik Tomáš a ich vlády urobili pre Slovákov veľké H a takisto aj táto vláda a my sa máme pozerať na to, ako sa medzi sebou hádajú! Do kým budeme voliť tieto isté strany dookola, nič sa nezmení!“ píše nahnevane Ján.

„Pan Šipos vy ľuďom ste nepomohli nič len ste ich zadlžili vysokými cenami jak potravín energiou plynom a všetkým čo sa len dalo ľudia vás nenávidia ste obyčajný hajzli.“ píše zlostne Ladislav.

„Tak pri elektrike sa môže, alebo lepšie povedané musí akceptovať celoeurópsky trh a prečo sme nie na jednej úrovni s platmi, dôchodkami, so zdravými potravinami, keď sa už tak bijú do pŕs a sú tak hrdí že sme v EU, no nie treba nás úplne ožobračiť…, no ďakujeme naši zapredaní vládni činitelia..“ pýta sa Jana.

„Znárodniť elektrárne, tým pádom by sme boli výhradným vlastníkom a mali by sme elektrickú energiu ďaleko lacnejšiu, keďže by sme ju nemuseli predávať na burze a následne kupovať ďaleko drahšie   Hlavne, že sme sebestační vo výrobe elektrickej energie, len bohužiaľ nie sme vlastníkmi.“ píše Rastislav.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *