Matovič uverejnil obrázok strigy na metle a dostal totálny náklad na jeho manželku. Zaslúžil si to vôbec?

Po celom Slovensku boli dnes od rána hmly a kým niekomu sťažovali dopravu po cestách, náš minister financií Igor Matovič sa na tom zabával na sociálnej sieti.

Uverejnil obrázok strigy, ktorá v metle narazila kvôli hmle do pouličnej lampy.

„Hmla. Baby dávajte bacha  “ napísal Matovič k fotografii. Jeden z komentárov ho však určite nepotešil.

„Čo Paulínka netrafila do Lídlu a narazila do stĺpu?“ napísala ministrovi Lenka, ktorá myslela jeho manželku. Komentáre sme už pod fotkou nenašli.

Matovič však dostal aj rôzne iné komentáre k jeho fotke:

„To ja  vraciam sa z nočného pozorovania planét lebo som nevedela spať keďže bol bašavel v Moldave“ píše Mariana.

„Dáme, ďakujeme za upozornenie.Keď som letela cez križovatku bola taká hmla že policajt vykrikoval farby na semafóre.  “ píše Helena.

„Už idem, idem, vstávam. Chvíľku strpenie.   Tie prelety nad Trnavou mi dávajú zabrať. Teraz budete lynčovaný za to, že ukazujete maloletým ako sa nemajú dodržovať dopravné predpisy. Rovno do stĺpiku,bez značky. Energiou sa musí šetriť. Tak znie vyhláška    “ píše Katarína.

Igor Matovič sa rád baví so ženami. Naposledy aj v parlamente s poslankyňou Romanou Tabak sa vžili do role Rómeo a Júlia

Minister financií Igor Matovič a poslankyňa Romana Tabák sa v parlamente pekne pobavili. Nebolo by na tom nič zlé, keby Slovensko nezažívalo obrovskú krízu a ľudia v obchodoch si už nevyberali nezdravšie potraviny, aby vôbec ušetrili.

Tabak sa vraj cítila ako v rozprávke Rómeo a Júlia, keď na ňu Matovič z vrchu rozprával.

Matovič sa s Tabak pekne smiali, no menej sa už smiali Slováci v diskusiách.

„Konečne poriadna lovestory! Tepša z Bratislavy a hetero trnavský“ píše Adriana.

„Násilie mi príde barbarské, úbohé a niečo čo nepatrí medzi ľudí. Zároveň pracujem vo vede takže moja frustračná tolerancia je obrovská, ale keď vidím toto, mám chuť tam nabehnúť a fyzicky im ublížiť. Ľudia majú obavy o zajtrajšok, sú na hranici chudoby, 2 roky pandémie, ktoré nám každému vzali niekoho blízkeho a keď má už prísť lepšie obdobie príde vojna a ďalšia kríza. Ja mám dobré zázemie, prácu, kde bývať a aj priateľov, ktorí ma každý deň obijmú a povedia, že ma majú radi….a napriek tomu sa cítim beznádejne keď vidím toto správanie“ píše Kačena na stránke ZOMRI.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *