Deti na sídlisku kopali do babičky a dospelí sa len prizerali. Dokonca do nej hodili malý bicykel (Video)

Brutálny prípad sa stal u našich susedov v Česku. Minulý týždeň tam jeden z obyvateľov Ústí nad Labem natočl video, kde je vidieť, ako skupina detí, dokonca veľmi malých, útočí na staršiu ženu, informuje o tom portál tn.nova.cz

Pri chodníku stojí žena v tmavých nohaviciach a šedom svetri, je ohnutá k zemi a vyzerá to, ako by zbierala spadnutý nákup. K žene pristúpi zozadu chlapec a skopne ju na zem.

Týmto záberom začína nechutné video urobené minulý týždeň na ústeckom sídlisku v mestskej časti Mojžiar. Chlapec ale nie je jediným trýzniteľom. Pridávajú sa aj ďalšie deti, ktoré do ženy kopú, jedno z nich po nej vrhne aj odrážadlo.

Okolo postávajú dospelí a jediná akcia, na ktorú sa zmôžu, je, že keď príde osobné auto, tak jednu z hračiek odprace. Podľa zástupcu riaditeľa ústeckej mestskej polície Jana Novotného sa strážnici o všetkom dozvedeli až neskoro. „Incident nám nikto neoznámil. Dozvedeli sme sa to okľukou od občana, ktorý nám preposlal video,“ povedal TN.cz.

Žena vraj dlhodobo odmieta pomoc ako policajtov a strážnikov, tak aj úradov. \“Dvakrát počas uplynulých dní volaná rýchla záchranná služba, zakaždým dotyčná pani odmietla pomoc. Vždy sa chová k polícii aj doktorom veľmi agresívne, k okoliu agresívne nie je,\“ doplnil Novotný.

Situáciu na sídlisku sa strážnici pokúšajú riešiť. „My sme oblasť posilnili na maximálny počet strážnikov. Využívame tam samozrejme aj asistentov prevencie kriminality,“ opísal Novotný. Strážnici tam jazdia hliadkovať až osemkrát denne.

„Obvodné oddelenie v Neštemiciach veľmi úzko spolupracuje s radnicou a pravidelne v oblasti hliadkujeme a monitorujeme situáciu,“ uviedla policajná hovorkyňa Veronika Hyšplerová.

2 Replies to “Deti na sídlisku kopali do babičky a dospelí sa len prizerali. Dokonca do nej hodili malý bicykel (Video)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *