Matovič šokoval statusom: Fico s Pellegrinim si vraj mali kúpiť Mazureka, aby rozbili ĽSNS

Bývalý premiér Igor Matovič na sociálnej sieti uviedol šokujúci status, v ktorom tvrdí veci, o ktorých však nemá dôkazy, no pre verejnosť sú viac ako zarážajúce. Hovorí o tom, že odídenci z ĽSNS sú plánom mafie, ako ovládnuť Slovensko.

„Najprv sa dohodli na riadenom rozdelení SMERu na dve časti, ktoré si budú vo všetkom konkurovať, s cieľom vytvoriť ilúziu, že Fico s Pellegrinim sa úprimne nenávidia a po voľbách nechcú spolu vládnuť. Po dvoch rokoch môže byť mafia spokojná – ľudia im hru dokonale uverili a spoločné preferencie mafie zo SMERu 1 a SMERu 2 sú výrazne vyššie ako ich výsledok vo voľbách.

Následne Fico a Pellegrini so skupinou Judášov u Kotlebu dohodli rozbitie ĽSNS. Sľúbili im z nakradnutých milióny eur na masívnu kampaň pod novým marketingovým názvom Republika s cieľom zobrať ĽSNS čo najviac voličov a následne ich hlasy zneužiť v prospech spolupráce s mafiou zo Smeru a Hlasu. Po skoro dvoch rokoch realizácie tejto časti plánu, môžeme všetci konštatovať, že prepraté milióny eur v kampani Republiky urobili svoje a mafia si vyrobila ďalší subjekt, s ktorým môže po voľbách počítať.“ uvádza šéf OĽANO v novoročnom statuse.

Igor Matovič hovorí akom si pláne a rozdelil ho na viacero častí

„Tretia časť plánu mafie na návrat k moci bola pobratať sa s akýmkoľvek politickým plantktónom a zobrať ich na kandidátku. Preto sme zrazu videli mítingy Fica s Dankom, Chmelárom a spol. Všetci sa na kandidátke Smeru objavia s cieľom, aby mafii neprepadli žiadne hlasy a maximalizovali šancu úspechu.

Štvrtá časť plánu bolo zblbnúť ľudí cez kľúčové redakcie, ktoré zvyčajne bojovali za demokraciu a proti mafianizácii Slovenska. Urobili to cez palácovú paničku. Jej osobne sa najprv Pellegrini zaviazal, že nebude kandidovať v prezidentských voľbách a neohrozí ňou túžobne očakávané repete vo funkcii. Za to mala panička byť hlavnou tvárou legitimizácie reprezentanta mafianizácie štátu menom Pellegrini. A ňou sa aj stala. Jej neúnavné verejné nadbiehanie človeku priamo zodpovednému za dlhoročné zločiny Smeru, urobilo vo verejnosti zázraky.

Zrazu o zločincovi a jeho vymyslenej strane začali vypisovať oslavné komentáre kľúčoví komentátori v dovtedy demokratických médiách a tak podpora a akceptácia zločinca medzi voličmi vládnych strán utešene rástla. A to bol cieľ … a stačilo tak málo – paničke sľúbiť funkciu a akoženovinárom vytúženú čisto progresívno-liberálnu vládu, ktorá „konečne“ schváli mnohokrát až úchylné požiadavky LGBTI+ loby. Ich sen meniť pohlavie len na základe vlastného vyhlásenia, im úplne zatemnil myseľ. Sen, aby chlapi s pipíkom mohli legálne chodiť do ženských šatní ich pripravil o schopnosť identifikovať zákerné kroky mafie na ceste k moci. V iluzórnom sne o LGBTI+ vláde so správne orientovaným Peťkom sú zrazu schopní legitimizovať aj to najväčšie Zlo, aké Slovensko v minulosti zažilo. A už vôbec si neuvedomujú, že Peťko sa na nich po voľbách zvysoka vykašle a vládu vyskladá s tými, s ktorými tento plán ukul. Užitoční idioti.“ šokuje ďalej Matovič.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *