Kotlebovci pod útokom! Dodávku im pomaľovali nápismi „Hetero“ Jasné vyjadrenie šéfa ĽSNS

Pomaľované auto si dnes ráno našiel brat šéfa ĽSNS Marek Kotleba, ktorý kandiduje za predsedu v Banskobystrickom kraji.

Na dodávke, na ktorej má reklamu na jeho kandidatúru za župana v Banskobystrickom kraji, si našiel bielou farbou pomaľovanú tvár a nápis „HETERO“.

„Za to, že som normálny sa nehanbím. Ale máme sa začať obávať útokov LGBTI aktivistov? Ráno bolo pre mňa nečakane zaujímavé. Popísané auto farbou s nápisom HETERO. Áno, som normálny, ale nerobím z toho žiadne prajdy ani iné ovácie. Ale ak to niekomu vadí, to je jeho problém.

Zoberte si, že by to bolo naopak, že by niekomu z komunity LGBTI spravili niečo podobné. NAKA by bola na každom kroku, kukláči v pohotovosti a nebodaj policajný vrtuľník. Ako to bude ďalej pokračovať? Ak sa ľudia nezobudia, potom sa nebudú stíhať diviť. Preto by pri voľbách mali byť veľmi obozretní, aby sa potom nedivili.“ vyjadril sa k incidentu Marek Kotleba.

Svoj odkaz nechal na sociálnej sieti aj šéf ĽSNS Marian Kotleba

„Priatelia, takto dopadla dodávka, na ktorej náš kandidát na funkciu predsedu Banskobystrického kraja, môj brat Marek Kotleba, robí svoju kampaň. Ukazuje sa, že liberáli nielenže nedokážu akceptovať slobodnú diskusiu, ale majú blízko aj k poškodzovaniu cudzieho majetku! A to len preto, že nesúhlasia s názormi iných.

Vykrikujú o slušnosti, tolerancii, inakosti, medziľudských vzťahoch, ale sami sa uchyľujú k takýmto a podobným zákernostiam. Ak sa toto deje dnes, čo sa začne diať, ak slniečkám a ružovučkým ustúpime a nebodaj by boli v parlamente schválené ich partnerstvá, sobáše a adopcie detí???!!!“

Kontaktovali sme aj samotného Mareka Kotlebu, ktorý nás informoval o tom, že o veci informovali aj políciu a podali trestné oznámenie. Policajti poškodené vozidlo zdokumentovali. Kto je za poškodeným vozidlom zatiaľ nie je známe.

Kotlebovci minulý týždeň hlasovali v parlamente proti zákonu, ktorý mi zľahčil život LGBTI komunite pri ich partnerských vzťahoch. Aj keď odsúdili tragickú vraždu dvoch LGBTI osôb, tento zákon odmietli podporiť a tvrdia, že je to len krok od adopcií deťmi homosexuálmi.

V parlamente zákon podporili iba Pellegrinovoci, SaSka či niektorí poslanci OĽANO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *