Kotlebovci nemajú šancu! Polícia obránila migrantov barikádami!

Zajtra sa do Kútov pri českých hraniciach, kde stojí stanové mestečko pre migrantov zo Sýrie chystajú davy ľudí vyjadriť svoju nespokojnosť s migráciou.

Ľudia kritizujú vládu, že nikdy nie sú peniaze pre občanov, ale vždy sa nájdu na všetko ostatné.

„Pre ľudí nie sú peniaze nikdy! Ale Ficova vláda mala hneď dve miliardy na americké stíhačky. Táto vláda mala hneď stovky miliónov na plošné testovanie a teraz aj na migrantov!“ píše sa v diskusii.

Zajtrajšiu akciu, ktorá sa koná v Kútoch pri Železničnej stanici o desiatej hodine doobeda plne podporujú aj Kotlebovci a zúčastniť sa tam má aj šéf ĽSNS Marian Kotleba.

Na sociálnej sieti sa teraz objavilo video oblastného predsedu ĽSNS Mareka Trša, ktorý natočil, ako sa okolo tábora postavili ďalšie barikády a všetko naznačuje tomu, že polícia chce predísť stretu medzi migrantmi a zajtrajším protestom.

Kotlebovci svoj boj proti nelegálnej migrácii ťahajú už celé roky a vypuklo to najviac v roku 2015, kedy ĽSNS usporiadala jeden z najväčších protestov za posledných 30 rokov proti migrácii v Bratislave.

Kotleba po tomto proteste rok na to dostal ĽSNS do parlamentných lavíc. Téma migrácie však utíchala, pretože migranti mali namierené do západných krajín a Slovensko obchádzali.

Dnes je všetko inak a migranti sa potulujú po Slovensku a dokonca im staviame stanové mestečká.

Nelegálna migrácia sa stala horúcou témou. Rakúsko a Česko sprísnili hraničné kontroly a Slováci stoja v obrovských kolónach. Migranti sa sťažujú na českých policajtov, že sú na nich tvrdí, ale chvália si Slovensko, ktoré je podľa nich otvorené a stará sa o nich.

Televízia RTVS urobila reportáž v stanovom mestečku v Kútoch pri českých hraniciach, kde dnes už držíme a stravujeme cez dvesto migrantov.

Jeden z nich tvrdí, že Slovensko si vybrali, pretože ich tu nikto nezadrží, môžu sa tu voľne pohybovať.

„Na Slovensku sa môžem voľne pohybovať. Viete, nikto ma tu nezadrží. “ hovorí migrant a dodáva, že hranice sú „veľmi, veľmi otvorené“.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa obul tvrdo do ministra vnútra Romana Mikulca a bol priamo na generálnej prokuratúre podať trestné oznámenie na jeho osobu

„Ministerstvo vnútra svojou nečinnosťou umožňuje, aby nelegálni imigranti doslova obsadzovali Slovensko. Podali sme trestné oznámenie na vedenie ministerstva vnútra, pretože zákonnou úlohou polície je chrániť štátne hranice.

Len národ môže vládu donútiť konať! Stretneme sa už túto sobotu o 10:00 hod. pred železničnou stanicou v Kútoch.“ napísal Kotleba na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *