Kotleba: Poslanci si zase zdvihli plat a Slováci sa majú horšie, ako tí migranti! Kedy toto skončí?!

V Bratislave sa dnes na Šafárikovom námestí konalo zhromaždenie pronárodných síl či aktivistov a koncert českej legendárnej kapely Ortel. Pred touto kapelou vystúpila aj slovenská kapela Evewrlong, ktorá aj keď je neznámou, získala si zúčastnených.

Na akcii sa zišli nižšie tisícky ľudí a protest pred rokom, ktorý organizovala samostatne Kotlebova ĽSNS bol citeľne väčší.

Na pódiu vystúpili politici aj aktivisti. Medzi nimi šéf ĽSNS Marian Kotleba, Marek Géci zo strany Život, Rastislav Schlosár (ĽSNS), Peter Marček či aktivistka Michaela Hornáčková.

Dav si najviac získal Kotleba, ktorý si nedával servítku pred ústa a pustil sa do súčasnej vláde. Vadí mu jej nečinnosť v nelegálnej migrácii a odsudzuje aj LGBT propagandu.

Kotlebovci na akcii zbierali aj dobrovoľníkov do Ľudovej stráže hraníc, ktorí budú dobrovoľne strážiť hranice pred nelegálnymi migrantmi.

Šéf ĽSNS vyzýval slovenských mužov, ktorí ešte „majú gule“ aby pomohli strážiť hranice.

„Keď som včera čítal, že poslancom idú od januára zdvihnúť platy o ďalších 400 euro, tak som si povedal… Tak som si povedal. Ku*va, kedy toto skončí?! Kedy skončí toto, že tí, ktorí serú na národ, sa budú mať čo raz lepšie a tí, čo poctivo žijú a pracujú, sa majú pomaly horšie, ako tí imigranti, lebo tým dávajú všetko zadarmo!“ povedal Kotleba davu v Bratislave.

Celý prejav šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu:

Šéf ĽSNS Marian Kotleba vyhlásil v internetovej televízii Slovan, že slovenský národ si nechá „všetko“ a zistilo sa to pri covide, kedy boli ľudia obmedzovaní „..jednoducho zistili, že tento slovenský národ stratil gule, že tu proste, veď v covide viac bojovali ženy ako chlapi. A videli, že sa nič nedeje, že s ľuďmi zaobchádzajú, ako so psami, ako s väzňami…“

Kotleba kritizuje aj vládu, ktorá podľa neho robí málo v oblasti nelegálnej migrácie. Spomína na to, ako v čase covidu vedel štát brániť hranice každého okresu s policajtmi, ktorí mali v rukách samopaly a dnes nám cez hranice chodia migranti, o ktorých nevieme vôbec nič.

„Realita je, že polícia zoberie ľudí, o ktorých nič nevie (migrantov) a dá im štempel, štátnu pečiatku, ktorou im dá nie len povolenie na dočasný pobyt na Slovensku, kde sa slobodne môžu pohybovať, ale im v podstate dá, ako by novú identitu, ktorá im už bude platiť v ďalších konaniach na území EÚ.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *