Kotleba podal na ministra Mikulca trestné oznámenie: Zaplavuje Slovensko migrantmi!

Kotlebovci svoj boj proti nelegálnej migrácii ťahajú už celé roky a vypuklo to najviac v roku 2015, kedy ĽSNS usporiadala jeden z najväčších protestov za posledných 30 rokov proti migrácii v Bratislave.

Kotleba po tomto proteste rok na to dostal ĽSNS do parlamentných lavíc. Téma migrácie však utíchala, pretože migranti mali namierené do západných krajín a Slovensko obchádzali.

Dnes je všetko inak a migranti sa potulujú po Slovensku a dokonca im staviame stanové mestečká.

Nelegálna migrácia sa stala horúcou témou. Rakúsko a Česko sprísnili hraničné kontroly a Slováci stoja v obrovských kolónach. Migranti sa sťažujú na českých policajtov, že sú na nich tvrdí, ale chvália si Slovensko, ktoré je podľa nich otvorené a stará sa o nich.

Televízia RTVS urobila reportáž v stanovom mestečku v Kútoch pri českých hraniciach, kde dnes už držíme a stravujeme cez dvesto migrantov.

Jeden z nich tvrdí, že Slovensko si vybrali, pretože ich tu nikto nezadrží, môžu sa tu voľne pohybovať.

„Na Slovensku sa môžem voľne pohybovať. Viete, nikto ma tu nezadrží. “ hovorí migrant a dodáva, že hranice sú „veľmi, veľmi otvorené“.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa obul tvrdo do ministra vnútra Romana Mikulca a bol priamo na generálnej prokuratúre podať trestné oznámenie na jeho osobu

„Ministerstvo vnútra svojou nečinnosťou umožňuje, aby nelegálni imigranti doslova obsadzovali Slovensko. Podali sme trestné oznámenie na vedenie ministerstva vnútra, pretože zákonnou úlohou polície je chrániť štátne hranice.

Len národ môže vládu donútiť konať! Stretneme sa už túto sobotu o 10:00 hod. pred železničnou stanicou v Kútoch.“ napísal Kotleba na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *