Kotleba nepoľavuje: Musíme vystúpiť z EÚ! Toto nie je naša vojna! Ľudia nedajte sa oklamať politikmi, ktorí nás vtiahli do EÚ

Šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorému súd dal podmienky za sympatie s extrémizmom a vyhodili ho tak z parlamentu či zabránili mu kandidovať, prichádza s videom, kde komentuje obrovský včerajší protest v Prahe, kde prišlo viac ako 70-tisíc ľudí a protestovali proti vláde, drahým energiám či za neutralitu.

Kotleba hovorí, že „Kto je pánom Prahy, je pánom celej Európy“ a chváli Čechov, ktorí prišli protestovať za nižšie ceny potravín či energii.

Podľa šéfa ĽSNS vojna na Ukrajine nie je našou vojnou a je potrebné vystúpiť z EÚ a NATO.

Kotleba vo videu hovorí aj o dnešných politikoch, ktorí síce hovoria o drahých potravinách či kritizujú súčasnú vládu, ale vo vláde už v minulosti boli. Tvrdí, že sa ľudia nemajú nechať oklamať.

…“sú presne tí politici, ktorí vás zatiahli do Európskej únie, sú presne tí istí politici, ktorí vás zatiahli do zločineckej organizácie NATO, a ktorí celé roky servílne, verne a oddane slúžili týmto organizáciám na úkor vlastných občanov…“ hovorí vo videu Marian Kotleba.

One Reply to “Kotleba nepoľavuje: Musíme vystúpiť z EÚ! Toto nie je naša vojna! Ľudia nedajte sa oklamať politikmi, ktorí nás vtiahli do EÚ”

  1. Marián máš pravdu, ľudia sú naivní ak zase zvolia Fica, žiadna radikálna zmena nebude,VYSTÚPIŤ Z EÚ A NATO ‼️ ⚠️ ĽUDIA ZOBUDTE sa!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *