Kotleba: Fico pomohol otvoriť schôdzu, napĺňa globalistické plány! Nejde mu o zmenu, ale o moc!

V parlamente sa dnes otvorila schôdza aj vďaka hlasom Roberta Fica a jeho strany Smer. Prerokovávať sa má zmena ústavy, ktorou by sa mohlo skrátiť volebné obdobie, v čo ale neverí už ani samotný Fico a vstup Švédska a Fínska do NATO.

A práve hlasy od poslancov Roberta Fica, ktoré pomohli otvoriť schôdzu a „naštartovať“ parlament nahnevali šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu.

Kotlebovci mali totiž v pláne blokovať otvorenie schôdze na tri mesiace, čo by znamenalo, že prezidentka Zuzana Čaputová by musela rozpustiť parlament a vyhlásiť voľby.

Hlasovať by za otvorenie schôdze nemohli však ani poslanci zo strany Sloboda a Solidarita, čo je momentálne skôr nereálne.

Kotleba tak či tak kritizuje Fica a odkazuje mu tvrdé slová: „Fico je len obyčajný klamár, obyčajný podvodník, ktorý sa hrá na to, že je akože proti vláde, ale v skutočnosti veľmi aktívne so svojou stranou SMER, pomáha napĺňať globalistické plány!“.

Podľa Kotlebu Ficovi nejde o skutočnú zmenu systému, ale len o to, aby sa dostal k moci.

Robert Fico dnes avizoval protest proti vláde v Bratislave a na sociálnej sieti strana Smer pozvala všetky strany, okrem ĽSNS. Dokonca pozvali aj ultraliberálnu stranu Progresívne Slovensko, čo vyvolalo v niektorých ľuďoch otázniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *