Kollár „vybuchol“ v živom vysielaní. Ľudia sa pýtajú, kde sú tie nájomné byty a prečo idú našu pôdu kupovať zahraniční developeri

Šéf parlamentu a hnutia Sme Rodina Boris Kollár bol hosťom v diskusnej relácii televízie Markíza Na Telo, kde dostal už niekoľkýkrát otázku „Kde je tých 25 000 bytov, ktoré ste sľubovali každý rok pred voľbami?“.

Kollár sa chváli, že zákon je hotový a podpísaný prezidentkou Čaputovou a s výstavbou sa môže začať.

Byty začnú stavať zahraničné firmy, ktoré podľa Kollár začínajú skupovať našu pôdu. Keď sa Kollár moderátor opýtal, koľko bytov bude postavených do konca vládnutia tejto koalície, Kollár mierne vybuchoval.

„Ja mám pocit, že už zo seba robíte užitočného blbca“ povedal Kollár moderátorovi Michalovi Kovačičovi. Ten mu ale oponoval, že odpoveď na otázku bytov chcú stále ľudia, keďže to boli jeho predvolebné sľuby.

„Cudzinci idú stavať u nás byty?Takže kúpia naše pozemky,postavia a budú bohatnúť na nájomnom“ píše v diskusii Anna.

„Počkať, počkať, aký súkromní developery, ved Borisko hovoril pred voľbami, že ŠTÁT postavy 25-tisic bytov ročne, lacnejšie až o 40%, ako nejaký súkromní developer a bude tie byty prenajímať aj o 30% lacnejšie ako súkromník, tak čo sem teraz pchá Švédov a Fínov. Ledaže by pred voľbami tento mafiánsky štartér zasa populisticky klamal aby ho volili, ako pri všetkom co vypusti z tej svojej klapačky.“ píše Lukáš.

„????? aký odpredaj pozemkov??? akí zahraniční súkromní developeri??? to je čo toto za nezmysel???? on sa počúva hajzel? a kam pôjdu miliardy z predaja pozemkov, ktore budú ako pozerám jednorázovou záležitosťou? bude na Slovensku ešte niečo vlastníctvom Slovenska a jeho obyvateľov??“ pýta sa Jana.

One Reply to “Kollár „vybuchol“ v živom vysielaní. Ľudia sa pýtajú, kde sú tie nájomné byty a prečo idú našu pôdu kupovať zahraniční developeri”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *